Sněhurka

Mirror, Mirror

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Sněhurka

Sněhurka /2012

Režie: Tarsem Singh

Hrají: Lily Collins, Julia Roberts, Armie Hammer, Sean Bean, Nathan Lane

Česká premiéra: 5.4.2012

USA premiéra: 16.3.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sněhurka

V kostce: "První ze dvou Sněhurek roku 2012 je bláznivější, lidovější, uvolněnější... a produkčně levnější. Přesto jsou na ní peníze vidět, protože režisér Tarsem rozhýbal další výtvarně vycizelovanou vizi. Tohle pojetí klasické pohádky se ale koncepčně podivně rozpadá a hlavně se jasně míjí s choutkami většinového publika. Proto všechny ty fórky od sympatických herců vyzní trochu do prázdna."

Galerie obrázků filmu Sněhurka


Recenze filmu Sněhurka

Tarsem Singh točí fakt divný filmy. Není to patlal, jak se mi snaží namluvit i někteří mí kolegové. Koneckonců výjimečné výtvarné cítění, jedinečná autorská vize i realizační talent z jeho filmů málem řve. Pokaždé se bohužel najde něco, čím jeho dílo silně irituje. U Sněhurky se tyhle přešlapy vztahují k samotné koncepci filmu, která je tak svérázná, že snímku předem zajistila osud „nepochopeného“ komerčního zklamání. Tarsemova Sněhurka je hodně osobitým updatem klasické pohádky. I když to z ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sněhurka

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Sněhurka

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
29.8.2016 14:01 S kým se porve Flash? Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
10.6.2016 09:48 Téma: Sequely a nadávání na ně: Nekonečný koloběh Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
26.5.2016 17:00 Harley Quinn, zabijáci a Shrek Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
25.4.2016 00:04 Lovec propadl, kina drtí hity od Disneyho Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Tarsem Singh se na nás brzy vyřítí se svou fantasy Válka bohů, ale už v březnu se můžeme těšit na jeho verzi klasické pohádky o Sněhurce. Pro čtenáře, kteří neměli žádná dětství, jen pro jistotu zopakujeme, že jde o příběh, v němž se zlá královna naštve, protože nemá být nejkrásnější na světě a dívku, jež ji má o toto prvenství připravit, nechá jako dítě odnést do lesa, aby jim tam sežrali medvědi. Sněhurka se tam ale spřátelí s partou trpaslíků a nakonec to všechno dobře dopadne. Singhova Sněhurka bude ale podle všeho výrazně dospělejší, temnější a mnohem drsnější. Herecké obsazení je dost zajímavé na to, aby se člověk začal o projekt zajímat, ale Tarsem zatím moc dobrých filmů nenatočil. Je to sice vizuální kouzelník, jako vypravěč bohužel za moc nestojí. Ale třeba se mu teď povede všechny přesvědčit, že v sobě něco má. Bylo by to rozhodně fajn.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.