Sněhurka a lovec

Snow White and the Huntsman

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (35)
Plakát k filmu Sněhurka a lovec

Sněhurka a lovec /2012

Režie: Rupert Sanders

Hrají: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron, Sam Claflin, Ian McShane

Česká premiéra: 31.5.2012

USA premiéra: 1.6.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sněhurka a lovec

V kostce: "Sněhurka a lovec se rozhodli, že jim zlá královna vládla už dostatečně dlouho. A že nastal čas s tím něco udělat. Nová středověká fantasy Ruperta Sanderse je sice plošší než hrudník Kristen Stewart a nabízí především vizuální pochutiny. Kdykoliv ale Chris Hemsworth vytáhne dvě sekery a začne si zjednávat pořádek, přestane vás to tak zásadně trápit. Akce je dostatek, tempo moc neklesá, občas přiletí fajn hláška… Ve výsledku příjemné pokoukání i přesto, že tu má komparz „přestat žít ve smrti!“"

Galerie obrázků filmu Sněhurka a lovec


Recenze filmu Sněhurka a lovec

LOTRovských fantasy jsme za poslední dekádu moc nedostali. Tenhle žánr se většinou svezl k dětinským báchorkám, ve kterých vyvolený capart zachraňoval něco, co nás příliš nezajímalo. Asi nejblíž se dodrápala druhá Narnie, které ale podráželo nohy tolik věcí, že to nespasila ani jedna epická bitva. Vlastně až Sněhurka a lovec tedy přináší oblíbený mix temné magie a středověkých bitev, v němž si to kráska a drsňák musejí rozdat s ultimátním zlem. A už nyní vám můžu říct, že se jejich pohádkou š...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sněhurka a lovec


DVD a Blu-ray filmu Sněhurka a lovec

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
24.1.2017 09:21 Han Solo má protivníka. Možná... Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pohádku o Sněhurce a jejích sedmi prťavých kámoších zná snad úplně každý. A s tím nejspíš počítají i tvůrci Sněhurky a myslivce. Hodlají totiž vycházet z klasické pohádky, ale dozvíme se, jak by to asi mohlo vypadat, kdyby se pohádkové prvky zatlačily do pozadí a na jejich místo přišel drsný dobrodružný fantasy příběh. Zlá královna, která nechtěla být druhá nejkrásnější na celém světě, zůstává, dál už ale přichází pár změn. Myslivec, který měl za úkol odnést mrňavou Sněhurku do lesa a nechat ji tam jako krmivo pro medvědy, se totiž slitoval a rozhodl se udělat z ní akční hrdinku. Začne ji tedy učit, jak přežít v lese a jak se časem pomstít královně. A co trpaslíci? Na ty taky dojde a pod vedením Iana McShanea to nejspíš nebude jen parta roztomilých pidižvíků. Obsazení Sněhurky a myslivce je vyloženě boží a zápletka, se kterou bude film pracovat, také vypadá celkem nadějně. Musíme tedy jen doufat, že to všechno zvládne debutující Rupert Sanders ukočírovat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.