Smrt on-line

Untraceable

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Smrt on-line

Smrt on-line /2008

Režie: Gregory Hoblit

Hrají: Diane Lane, Colin Hanks, Billy Burke, Joseph Cross, Mary Beth Hurt

Česká premiéra: 29.5.2008

USA premiéra: 25.1.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Smrt on-line

V kostce: "Slušná režie, slušní herci, mizerný scénář. Čistě průměrná detektivka, ve které všechno funguje tak, jak člověk čeká. Jestli ale opravdu nemáte co na práci a nevadí vám v kině vypnout mozek, možná, že se vám Smrt on-line bude líbit. Ale nějak zvlášť asi ne. "

Galerie obrázků filmu Smrt on-line


Recenze filmu Smrt on-line

V Hollywoodu vždycky existovali režiséři, kteří byli schopni udržovat si svůj standard celou kariéru. Gregory Hoblit je bezpochyby jedním z nich. Málokdo zná jeho filmy a ještě méně lidí je cíleně vyhledává, ale na druhou stranu tenhle režisér zvládal vždycky odvést slušnou práci a jeho tvorba dokáže méně náročného diváka na devadesát minut celkem příjemně pobavit. A Smrt on-line dokazuje, že tomu tak bude nejspíš i v budoucnu.Příběh jako takový je jednoduchý. Jennifer Marsh je typická filmov...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Smrt on-line


DVD a Blu-ray filmu Smrt on-line

Zatím nevyšlo.


Související články

17.1.2017 10:01 Nové hvězdy pro Bonda? Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
16.1.2017 10:01 Deadpool, Cable a velké změny Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
13.1.2017 17:00 Nový Green Lantern má scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
12.1.2017 13:32 Anděl páně 2 přepisuje rekordy Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
12.1.2017 10:00 Disney láká superhvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Gregory Hoblit je taková tichá voda. Málokdo zná jeho jméno, o jeho filmech se nijak zvlášť nemluví, ale když na ně člověk vyrazí do kina nebo po nich sáhne v půjčovně, málokdy je vyloženě zklamaný. Hoblitovy detektivky jsou zkrátka dobře odvedený standard, ve kterém všechno šlape tak, jak má. A to se nejspíš bude týkat i jeho novinky Untraceable. Hlavní hrdinkou je agentka FBI Jennifer Marsh. Její práce většinou nespočívá v nahánění padouchů po střechách domů a střelbě obouruč. Jennifer totiž sedí u počítače a díky nejmodernější technice dokáže svůj cíl vypátrat takříkajíc z „klidu domova.“ Teď se však objevil psychopat, na kterého nemá ani ona. Jennifer se ale nevzdává a rozhodne se cynického zabijáka dostat za každou cenu. Brzy bohužel zjišťuje, že tentokrát to bude chtít víc, než jen sedět u počítače. Klasických detektivek na téma „detektiv VS magor“ je v poslední době docela málo a Utraceable nejspíš nebude žádné přelomové dílo, ale solidně odvedená rutina se také nejspíš neztratí. Hoblit, jenž se podepsal pod Frekvenci, Anděla smrti nebo nedávný Okamžik zlomu, je víceméně zárukou slušné zábavy a Diane Lane, i když nikdy nebyla (a nejspíš ani nebude) žádná velká hvězda, je velmi dobrá herečka. Jestli se však Untraceable dostane i do našich kin, to nikdo neví.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.