Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Smurfs: The Lost Village

Plakát k filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Šmoulové: Zapomenutá vesnice /2017

Režie: Kelly Asbury

Hrají: Demi Lovato, Joe Manganiello, Jack McBrayer, Mandy Patinkin, Rainn Wilson

Česká premiéra: 30.3.2017

USA premiéra: 7.4.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (11)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Trailer 2

Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Trailer 2 Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Trailer 2 Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Trailer 2

No, poprvé to vypadá docela fajn. Až se divím, že tak očividná zápletka nikoho nenapadla dřív (a že ji kampaň tak dlouho tajila), protože se šmoul.... šmoulinkami (?) je všechno hned veselejší. Pořád tu sice vidím jen změť barev, která moc netrefuje fóry a marně honí pandoří feeling. Trailer je ale celkem svižný a úderný, a vcelku rozumím rodičům, kteří tenhle biják risknou raději než Rio 6. Snad to finále nebude pohroma. Po přesunu od hraného filmu zpět k animaci už totiž Šmoulové nemají kam couvat.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (12)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

International Trailer

Šmoulové: Zapomenutá vesnice: International Trailer Šmoulové: Zapomenutá vesnice: International Trailer Šmoulové: Zapomenutá vesnice: International Trailer

V Sony si se Šmouly vážně nevědí rady. Diváci na ně očividně chodí, protože první "polohraný" celovečerák trhnul 563 milionů a druhý 347, někomu ale ten propad přišel moc bolestivý, takže se restartuje v plně animovaném provedení. Co to znamená? Že se vydáme na šmoulí Pandoru a že dostaneme další pokusy o humor, které jsou stejně nudné jako minule a předminule. Nechápu, že tahle značka nemá na víc. A to prosím mluvíme o minutovém traileru, stokrát delší si to radši ani nechci představovat!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (18)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (5)

Trailer

Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Trailer Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Trailer Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Trailer

Představte si na chvíli, že vám tento trailerový komentář čte ten bizarně se nehodící hlas komentující každou druhou velkou hollywoodskou upoutávku: „Ve světě, kde nikdo z redakce MovieZone neviděl ani Šmouly jedničku. Ve světě, kde Rimsy píše recenze na sračkoidní filmy, ale tragicky špatné upoutávky ze zásady (a na příkaz svého psychiatra) nekomentuje. Šmoulové se vrací do kin se třetím dílem a tentokrát u toho bude i Demi Lovato! Legendární kreslený odpad, kterému už v osmi letech všichni říkali NE (a raději přepínali na Strážce Vesmíru), je tu s dalším pokračováním. Potká Taťka Šmoula svojí vysněnou single babičku? Ovládne Gargamel svět? Bude Šmoulinka ještě modřejší? To vše se dozvíte už za čtyři měsíce v kinech.“

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (21)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (1)

Teaser

Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Teaser Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Teaser Šmoulové: Zapomenutá vesnice: Teaser

Po superúspěšných prvních Šmoulech následoval u dvojky strmý sešup o dvě stě mega. Tahle rodinná blbina ale pořád schrastila velmi slušných 347 milionů jen ve světových kinech, takže modří moulové mají nárok ještě na jednu štaci. Jejich třetí dobrodrůžo bude ale úspornější, zjevně komplet animované, bez Hanka Azarii i Neilla Patricka Harrise, a evidentnně zkusí trochu zabrnkat na avatarovskou notu - jen v infantilnějším podání. Své diváky si myslím znovu najde, zvlášť v Evropě, takže být kinařem, akcionářem Sony či rodičem, co chce odložit svá dítka na chvíli do kina, jsem spokojený. Teaser má ale jinak hodnotu jen čistého oznámení.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.