Šmoulové 3D

The Smurfs

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (23)
Plakát k filmu Šmoulové 3D

Šmoulové 3D /2010

Režie: Raja Gosnell

Hrají: Hank Azaria, John Lithgow, Julia Sweeney, Neil Patrick Harris

Česká premiéra: 11.8.2011

USA premiéra: 29.7.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Šmoulové 3D

Nikdy jsem je neměl rád. Byli divní, modří, nosili bizarní čepice a v jejich vesnici byla jen jedna ženská. Přesto jsem v menšině. Šmoulové jsou dětská klasika, která se asi všem dětem krom mě líbila a jako klasika musí logicky dostat nový filmový kabát. O filmu toho zatím není moc známo, snad jen to, že půjde o 3D animák a děj by se měl vézt na stejné vlně jako seriál. Opět se podíváme do šmoulí vesničky a zjistíme, jak tam ti prckové žijí a opět jim po krku půjdou lidé a především záporácký čaroděj Gargamel, který s nimi má své temné plány. John Lithgow se jako solidní dabér předvedl už v první Shrekovi a Julia Sweeney už toho za mikrofonem také zvládla dost. Nervózní tedy můžeme být především ze jména režiséra. Raja Gosnell začínal jako stříhač u Sám doma, ale od té doby stačil natočit přeplácané hovadiny jako Scooby Doo, Čivava z Beverly Hills nebo Agent v sukni. Ale třeba mu výměna živých herců za animované potvory sedne a on příjemně překvapí.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Šmoulové 3D


Recenze filmu Šmoulové 3D

Čekali jsme peklo. Dokonce jsem se i domníval, že na ně máme předepsaný nějaký vydatný recenzní hate, který stačí jen uhladit a publikovat. Ale v redakčním systému jsem nic nenašel… a Šmoulové si ho kupodivu ani nezaslouží. Modří drobečci, pro něž se stala otravnost definičním znakem, se totiž dočkali vcelku příznivého zhmotnění na plátně. Dnes se filmové rodinné taškařice vyrábí jen jako merchandisingový trumf.Tahle uřvaná pakáž se vrací do první popkulturní ligy trochu zvláštní cestou. Neh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Šmoulové 3D


DVD a Blu-ray filmu Šmoulové 3D

Zatím nevyšlo.


Související články

17.12.2014 17:45 Sonygate #2: Jak se vyrábí blockbuster Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
2.3.2014 15:20 Zlaté maliny: večer plný Smithů Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
26.2.2014 14:00 Sequely pro každého Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
19.8.2013 00:48 Kick-Ass i Jobs dostali těžce na prdel Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
11.8.2013 23:23 Elysium trumflo Letadla i Percyho Jacksona Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.