Slepé lásky

Slepé lásky

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Slepé lásky

Slepé lásky /2008

Režie: Juraj Lehotský

Hrají: Peter Kolesár, Iveta Koprdová, Miro Daniel, Monika Brabcová

Česká premiéra: 4.9.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Slepé lásky

V kostce: "Slovenský filmový zázrak, který skóroval v Cannes, konečně i v našich kinech. Dokumentarista Juraj Lehotský sleduje ve čtyřech segmentech Slepých lásek... ano, podoby lásky nevidomých. Pokud jste viděli trailer, líbil se vám, a máte rádi Karla Zemana, neměli byste dlouho váhat. Slepé lásky nejsou dokonalé, ale zasáhnout a nadchnout dokážou. "

Galerie obrázků filmu Slepé lásky

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Slepé lásky

Není pochyb: na Slovensku se po letech půstu konečně něco začíná dít. Bathory už si v kině vyseděl milión diváků a Slovensko jej posílá za oceán na Oscary. Poetická retrokomedie z časů normalizace Muzika má pověst slovenských Pelíšků. Vztahové drama ze současnosti Poločas rozpadu nasbíralo na pěticiferné škále hodnocení od jedné ke čtyřem hvězdičkám, a o jeho (ne)kvalitách se živě diskutuje. Recenzované Slepé lásky dostaly razítko kvality v Cannes (čeští Honzové hlasitě polkli) a jejich tvůrc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Slepé lásky

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Slepé lásky

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 18:00 VIDEO: Teaser nového kraťasu s hrdiny Lásky nebeské Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.1.2017 10:05 První dojmy: La La Land Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků

Na obzoru   (autor: k0C0UR)

Toho bohdá nebude, aby Slováci nebyli jednou na koni. Myslíme ale na opravdovém filmovém koni, ne na kdejaké vyhypeované kobyle zvané Bathory, jejíž tvůrci si nevidí na špičku vlastního nosu. Juraj Lehotský si na ni vidí a pokládá jasnou a originální filmovou vizi. Hrdiny jeho filmu jsou totiž nevidomí. A přesto, že jim nebyl dán dar vidět svět kolem nich, neznamená to, že jsou ochuzeni o všechny ostatní smysly a emoce. Slepé lásky vypráví příběh několika různých lidí, kteří chtějí a potřebují milovat – jsou o tom, jak se s poznáváním lásky vyrovnává člověk, který se probudil do „tmy“ a jak na to reaguje jeho okolí. Předpokládejme niterní sondu do světa, který většina z nás asi prozkoumán nemá. Rozhodně to zní velice zajímavě.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.