Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (26)
Plakát k filmu Skyline

Skyline /2010

Režie: Colin Strause, Greg Strause

Hrají: Eric Balfour, Donald Faison, Brittany Daniels, David Zayas, Scottie Thompson

Česká premiéra: 9.6.2011

USA premiéra: 12.11.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Skyline

V kostce: "Bratři Strauseové, tedy režisérské duo zodpovědné za dvojku Alien vs. Predátor vrací úder. A bolí to. Tihle dva experti přes filmové triky si mysleli, že když vytvoří pár momentek z jedniček a nul, budou si diváci myslet, že tu je nový strhující megafilm o mimozemské invazi. Nestalo se... Na tenhle mix Dne nezávislosti, Districtu 9 a tvorby Eda Wooda rychle zapomeňte, nebo vás mizerní herci, šílený scénář a vražedný celkový dojem ubijí."

Galerie obrázků filmu Skyline


Recenze filmu Skyline

Ufoni jsou tu! Ano, zase. Předtím, než bude Los Angeles za desítky milionů rozloženo na kusy pod taktovkou Jonathan Libesmana, rozkládají ho tvůrci AvP 2 za rozpočet zlomkový. Co z toho vyplývá pro potenciál filmu, který má vypadat velkolepě, lze shrnout ve třech krátkých bodech:1) Velkolepých (můžete číst též jako „trikových“) scén si můžete dovolit asi tak dvě minuty a pokud chcete nalákat lidi do kin, musíte je všechny narvat do traileru. 2) Protože ve filmu jsou přesně jen dvě minuty velk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Skyline


DVD a Blu-ray filmu Skyline

Zatím nevyšlo.


Související články

9.5.2011 19:52 MZ Skalpel: Transformers 3 Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
16.4.2011 08:51 MZ Skalpel: Rychle a zběsile 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.11.2010 18:44 Potter na Twilight ságu nestačí Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
15.11.2010 02:28 Vetřelci ani Denzel nezastavili Megamysl Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
7.11.2010 18:00 Megamysl silnější Downeyho i Perryho Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bratři Straussové dostali před pár lety šanci natočit druhý díl Alien vs. Predator a slibovali, že jako fanoušci dokáží téhle sérii napravit reputaci. Nedokázali to ani trochu, Hollywood ale občas dává druhé šance. Skyline však není ani zdaleka tak ambiciózní projekt. Jeho zápletka se točí okolo skupiny lidí uvězněných v mrakodrapu, kteří se probudí uprostřed noci a zjistí, že venku je něco divného, co s pomocí světla tahá lidi ven. Co to je a jak před tím uniknout, na to budou muset přijití sami. V obsazení žádná herecká hvězda není, ale najdeme tu parťáka Zacha Braffa ze Scrubs, Erica Balfoura z 24 hodin nebo Dexterova kámoše a padoucha z Postradatelných Davida Zayase.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.