Simpsonovi ve filmu

The Simpsons Movie

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Simpsonovi ve filmu

Simpsonovi ve filmu /2007

Režie: David Silverman

Hrají: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith

Česká premiéra: 26.7.2007

USA premiéra: 27.7.2007

Na DVD od: 26.11.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Simpsonovi ve filmu

O celovečeráku Simpsonových se mluvilo už od roku, kdy světlo světa spatřila premiérová desátá řada seriálu, ale ruku na srdce, nikdo to nebral příliš vážně. Ostatně, Groening se už mnohem dříve zařekl, že na něco takového nepřistoupí – Simpsonovi fungují ideálně na vyhrazeném prostoru necelé půlhodinky. Sypat je do celovečerní podoby… to trochu ztrácí onu půvabnou rychlokvašenou poetiku. Nicméně, když už jsem se tu tak rozepsal, asi už tušíte, že Groening si celou věc rozmyslel. Zůstává tajemstvím, kolik milionů dolarů v tom hrálo roli, ale studio si nakonec Simpsonovi vydupalo. Příběhové kontury zůstávají zahaleny v mlze, ale všechny důležité persóny už mají smlouvy podškrábnuté a datum vypuštění do světa bylo stanoveno přesně na polovinu prázdnin. Sluší se říci, že Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animákem všech dob (běží už od roku 1989! To nám to letí ;) a posbírali tolik diváckých i akademických ocenění, že by jejich výstava vydala na samostatnou a určitě hodně prostornou cimru. Američané v současné době hltají už 17. sérii a rozhodně nejde o definitivní číslo – Foxové se nechali slyšet, že se jim tvůrci upsali minimálně do roku 2008. Je vůbec možné, aby naši čtyřprstí oblíbenci řešili něco globálnějšího než kdo unesl Šášu Krustyho a vydrželi přitom být vtipní a hláškující celých řekněme 90 minut? Těžko si to představit, ale snad má Groening nějakou zatraceně silnou vizi, když už se k tomu jednou upsal. Doufejme.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Simpsonovi ve filmu

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Simpsonovi ve filmu

Homer. Marge. Bart. Lisa. Maggie. Děda. Jsou tu zase a přinesli nám prase. Legendární žlutá rodinka to po letech vývoje dotáhla do celovečerní podoby a pokud si myslíte, že jen opráší pár starých dobrých fórů a unyle naváže na bezkrevné sezóny z posledních let, krutě se mýlíte. Není to jen bezchybným Zimmerovým soundtrackem, zářivějšími barvami a faktem, že Homerova hlava je v multiplexu vysoká několik poschodí. Tenhle film zkrátka šlape. A vy do toho rytmu budete mlátit bránicí o zem. Všechn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Simpsonovi ve filmu


DVD a Blu-ray filmu Simpsonovi ve filmu

Zatím nevyšlo.


Související články

4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.12.2016 12:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
1.12.2016 17:45 První reakce: Scorseseho Silence Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.