Síly temna

The Covenant

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Síly temna

Síly temna /2006

Režie: Renny Harlin

Hrají: Steven Strait, Sebastian Stan, Jessica Lucas, Matt Austin

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 8.9.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Síly temna

Bylo, nebylo pět rodin, které se kdysi spolčili s bůhvíčím a uzavřely Úmluvu. Jejich potomci teď chodí do stejné školy a vládnou superschopnostmi, čehož využívají především k balení holek a divokým nočním hrátkám s příslušníky zákona. Kde se vzali? Tu se vzali! Kontinuitu nikdo příliš neřeší, jediným zlatým pravidlem je, že čím víc nadpřirozené schopnosti používají, tím víc slábnou. A to naštve, že? Teď se k nim přidává pátý, o něco chytřejší kumpán, kterému oči zlověstně žhnou a který má dost možná tajemný plán. Počkejte, nechte mě hádat... že by to spočívalo v jakémsi highlanderovském principu? Jééé... uhodnul jsem to. Kde si můžu vyzvednout cenu? Renny Harlin to příliš neřeší a spolu s výkvětem seriálové scény, který obsadil všechny důležité role, se nás bude snažit přesvědčit o tom, že Underworld nebyl ani zdaleka tak cool, jak být mohl. Tohle jsou superhrdinové a když začnou svoje síly používat na důležitější věci než jen strhávání šatstva z těl vnadných spolužaček, utlučou se po tomhle PG-13 artiklu všichni mladiství, co po světě běhají. Anebo ne? Po solidních Lovcích myšlenek bych Rennymu nějaký ten komerční zářez snad i přál, zápletka je ale příliš dementní na to, abychom si dělali přehnané naděje.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Síly temna

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Síly temna

Pokud film začíná psanými titulky "Kdysi dávno..." koukáte buď na Star Wars nebo na věc, která zapomněla scenáristickou inovaci někde na prahu sedmdesátých let. Tyhle vysvětlující předmluvy se snad užívají jen v Bollových filmech a v Lovcích dinosaurů. Teď to téhle elitní kategorie spadnul i Renny Harlin a jeho Covenant, což je něco mezi korejským Volcano High, hollywoodským Underworldem a nebezpečným mozkojedem páté kategorie. Proč to ostatně prodlužovat? Covenant se nepovedl a to tak že hod...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Síly temna


DVD a Blu-ray filmu Síly temna

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
8.3.2017 18:00 10 nových fotek ze třetího Thora Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
28.2.2017 14:14 Kdo potrápí Gotham City? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.