Shrek: Zvonec a konec

Shrek: The Final Chapter

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (18)
Plakát k filmu Shrek: Zvonec a konec

Shrek: Zvonec a konec /2010

Režie: Mike Mitchell

Hrají: Mike Myers, Cameron Diaz, Eddie Murphy, Antonio Banderas, Justin Timberlake

Česká premiéra: 15.7.2010

USA premiéra: 21.5.2010

Na DVD od: 1.12.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Shrek: Zvonec a konec

V kostce: "Mírně přenošené, ale jinak po všech stránkách férové zakončení nejslavnější dreamworksácké série. Nápady i nadšení ze začátku je sice dávno pryč, ale jako procházka krizí středního věku se to dá snést. Já osobně bych ale před zeleným maratonem dal kdykoliv přednost Dobám ledovým. Bez dlouhého rozmýšlení..."

Galerie obrázků filmu Shrek: Zvonec a konec


Recenze filmu Shrek: Zvonec a konec

Americké květnové premiéry přinesly hned dva adepty na titul nejzbytečnějšího sequelu roku. Druhý Sex ve městě a čtvrtého Shreka. Jenže zatímco Sex ve městě 2 byl jen naivním pokusem vyždímat podruhé věrné a povolné příznivce seriálu (peníze se sypou, ale naštvaných fanynek i nevinných civilů je tentokrát mnohem víc), u čtvrtého Shreka bylo vedle finanční motivace popudem k dalšímu filmu ještě něco jiného. Něco v podpalubí, co hryzalo a dávalo o sobě vědět. To, že se trojka nepovedla, zkrátka...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Shrek: Zvonec a konec


DVD a Blu-ray filmu Shrek: Zvonec a konec

Zatím nevyšlo.


Související články

5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
5.2.2017 12:00 Víkendový výplach #387 o Westworldu a Cageovi Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Po třetí to zrovna nevyšlo, ale 320 milionů z amerických kin je zatraceně dobrý důvod, proč se pokusit o reparát, Shrek, ačkoliv technicky už zdaleka nestačí konkurenci, je pořád značka, na kterou diváci slyší. Pohádky na ruby jsou zkrátka papírově ideální podívaná pro celou rodinu. Děj čtyřky je zatím pečlivě utajovaný, ale pár věcí se přeci jenom šušká. Údajně se tedy dozvíme, kdo je Shrek vůbec zač a podíváme se na jeho původ a na to, jak se dostal do bažiny. Také ho prý čeká krize středního věku a záporák v podobě oslíkova zlého dvojčete. No tak uvidíme, snad u toho malí oslodraci nebudou moc prdět a krkat plameny. Vrací se všichni herci, kteří propůjčili animovaným potvorám a potvorákům hlasy, ale změna proběhla na režisérské sesli. Tam tentokrát usedne Mike Mitchell, jenž je zodpovědný za hrůznost jako Deuce Bigalow: Dobrej striptér nebo propadák Přežít vánoce. Na druhou stranu jeho Škola superhrdinů byla celkem fajn, tak uvidíme, jak si poradí s animákem.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.