Sherrybaby

Sherrybaby

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Sherrybaby

Sherrybaby /2006

Režie: Laurie Collyer

Hrají: Maggie Gyllenhaal, Ryan Simpkins, Brad William Henke, Bridget Barkan

Česká premiéra: 3.5.2007

USA premiéra: 8.9.2006

Na DVD od: 21.1.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sherrybaby

„Společnosti Red Envelope a IFC Films hrdě představují Maggie Gyllenhaal“, praví trailer, když americkému publiku přibližuje v Karlových Varech oceněný snímek Sherrybaby i jeho hlavní (a rovněž dekorovanou) hereckou hvězdu. Bije se v prsa za film, jenž valné části MovieZone způsobil velkou duševní bolest, kterou si na filmovém festivalu musí dřív nebo později užít každý popcorňák. O příběhu nepovedené matky, která se vrací po třech letech z vězení, jsme toho už napsali mnoho. Třebas tady. Nezasvěceným mezi vámi ovšem nemíníme předem ničit nadějné vyhlídky, a proto v klidu zrekapitulujme, že je Sherrybaby teskným a (tak trochu rádoby) depresivním snímkem o marné snaze kriminálnice přesunout se ze společenské periferie do normálního životního koloběhu. Okolí je příliš netolerantní, přátelé příliš nestálí, příbuzní příliš egoističtí a vlastní duše moc a moc vachrlatá při odolávání heroinovému pokušení, než aby se mohl stát zázrak a štreka za nápravou skončit jak z románu z červené knihovny. Mix festivalových témat režírovala žena, v paměti však utkví hlavně muž: Potetovaný a toporně dobrácký Danny Trejo.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Sherrybaby

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Sherrybaby

Sherrybaby vyhrála ve Varech skoro všechno, co se vyhrát dalo – kromě naší přízně. Po deseti měsících těžko vzpomínat... Ale nikdo z nás se neodváží zabít další dvě hodiny života opětovným nakoukáváním téhle lehce moralizující báchorky, a tak vám netradičně nastrouháme něco málo ohlasů, jež naše mozkovny vyprodukovaly bezprostředně po projekci. Ano, není to recenze s odpovídající argumentační i stylistickou hodnotou. Na druhou stranu, lepší než nic... „Jel jsem do Varu na jeden jediny den, v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sherrybaby

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Sherrybaby

Zatím nevyšlo.


Související články

31.5.2011 11:52 Televizní Tipy 31.5. - 6.6.2011 a MZ talk Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
9.7.2009 16:00 Karlovarské dojmy podruhé - imf Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
8.7.2007 02:04 Vary sečteny a podtrženy... Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
16.1.2007 01:43 64. Zlaté glóby: Příjemné rozuzlení Rubrika: Novinky Diskuze: 85 příspěvků
14.12.2006 16:16 Zlaté Glóby opět kralují... Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.