Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Sherlock Holmes

Sherlock Holmes /2009

Režie: Guy Ritchie

Hrají: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong, Kelly Reilly

Česká premiéra: 14.1.2010

USA premiéra: 25.12.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sherlock Holmes

V kostce: "Guy Ritchie nabízí uspokojivou detektivní jízdu s výbornými akčními scénami, kterou krom nevýrazné zápletky kazí hlavně přílišné otálení s odklonem do temnějších vod, podfinancované triky ve velkých scenériích a nedotažené konverzační duely Holmese a Watsona. Po tom, čím chce nový Sherlock Holmes být, se pátrá zbytečně dlouho, když se ale všichni konečně dohodnou, celý případ s restartem začne dávat smysl. A promění se v zatraceně zábavnou podívanou."

Galerie obrázků filmu Sherlock Holmes


Recenze filmu Sherlock Holmes

Viděno na novinářské projekci v londýnské pobočce Warner Bros.Nejslavnější detektiv všech dob je zpátky. A věřte mi, že takhle jste ho ještě nikdy předtím neviděli. Znamená to, že je chytřejší než kdy předtím? Kdepak. Proměnil se tedy v klasického „cool akčního hrdinu“, který za pomoci nejlepšího přítele řeší ten úplně nejsložitější případ svojí kariéry? Ani to ne. Tentokrát je to celé trochu složitější. Věrní příznivci původních příběhů už si možná začali myslet, že se toho nikdy nedočkají, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sherlock Holmes


DVD a Blu-ray filmu Sherlock Holmes

Zatím nevyšlo.


Související články

14.12.2016 00:15 Spin-off s Harley Quinn natočí Ayer Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
13.11.2016 12:30 Víkendový výplach #375 o prezidentech a Strangeovi Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
18.8.2016 10:08 S Holmesem bude sranda Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
2.8.2016 13:51 Sherlock proti náckům? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.6.2016 22:01 Dámská zlodějská jízda nabírá hvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Guy Ritchie se rozhodl opustit Madonnu a opět se začal věnovat zajímavým filmům. Rocknrolla sice ještě u nás premiéru nemělo, ale podle všeho to vypadá, že režisérovi se povedl návrat mezi britskou galérku docela dobře. Teď ale začal chystat další a možná ještě zajímavější projekt, jehož hrdinou bude nejslavnější detektiv všech dob. Sherlock Holmes je pojem, který zná snad každý a i lidé, jež nikdy do ruky nevzali jedinou knihu od Arthura Conana Doyla, vědí, jak tahle literární legenda vypadá a co je zač. Guy Ritchie ale nepatří mezi režiséry, kteří by se nějak zvlášť drželi předepsaných dogmat a můžeme tedy čekat, že Holmes a jeho parťák Watson dostanou trošku jinou tvář. Jejich úkolem bude zabránit spiknutí, jehož cílem je zlikvidovat celou Anglii. Hlavní role se zhostí Robert Downey Jr., jehož kariéra je díky Iron Manovi a Tropické bouři opět velmi solidně rozjetá. Parťákem mu bude možná trochu překvapivě britský hezounek Jude Law, kterého si však při nejlepší vůli jako Watsona představit nedokážu. Ani zbytek obsazení nevypadá vůbec špatně a pakliže se Ritchie nezblázní a nepohltí ho snaha dělat „věci jinak,“ mohl by být nový filmový Sherlock Holmes hodně zajímavý.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.