Sherlock Holmes: Hra stínů

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (28)
Plakát k filmu Sherlock Holmes: Hra stínů

Sherlock Holmes: Hra stínů /2011

Režie: Guy Ritchie

Hrají: Robert Downey Jr., Jude Law, Noomi Rapace, Jared Harris, Stephen Fry

Česká premiéra: 5.1.2012

USA premiéra: 16.12.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sherlock Holmes: Hra stínů

V kostce: "Downey veřejně pochyboval o kvalitách Iron Mana 2, za pár let možná bude rýpat i do Sherlocka 2. Pokud tedy rychle nenatočí trojku, o čemž tváří v tvář kasovnímu potenciálu nikdo nepochybuje... Druhá mise Sherlocka a Watsona ale dopadla rozpačitě. Přes jisté herecké podání a povrchní videoklipové pozlátko z hlavy režiséra Guye Ritchieho se Sherlock nepouští do strhující konfrontace se svým arcinepřítelem Moriartym, ale jen zkouší prázdně zabavit sledem velikášských, akčních a stroze infantilních či rozvleklých dialogových scének. "

Galerie obrázků filmu Sherlock Holmes: Hra stínů


Recenze filmu Sherlock Holmes: Hra stínů

Londýn (od našeho zvláštního zpravodaje) - Jak že to říkávaly naše maminky? Krávu bys měl dojit, dokud mléko dává? Nějak tak to asi bylo.U Warnerů rozhodně poslouchají svoje maminky a zároveň ctí to nejzákladnější pravidlo současného Hollywoodu: blockbustery, které zaznamenaly alespoň průměrný komerční úspěch, se vyplatí proměňovat v série a série ve zlaťáky, které pokryjí nájmy rozlehlých nemovitostí s nekonečnými terasami, drahé drinky a vnadné krasavice pobíhající po plážích na Bahamách. O...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sherlock Holmes: Hra stínů


DVD a Blu-ray filmu Sherlock Holmes: Hra stínů

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
9.2.2017 18:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.1.2017 16:00 TZ recenze: Úvod 4. řady Sherlocka Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Robert Downey Jr. se má momentálně tak trošku jako král. Rozjel si dvě supervýdělečné a superúspěšné série a i kdyby do konce života střídal jen role Tonyho Starka a Sherlocka Holmese, nejspíš by to do spokojeného důchodu v klidu doklepal. Role slavného detektiva mu sedla a s parťákem Judem Lawem se evidentně naladili na stejnou vlnu. Režisér Guy Ritchie také velký Hollywood zvládl, takže by se asi jen těžko hledal někdo, kdo by se na druhého Sherlocka Holmese vyloženě netěšil. O ději zatím není nic známo, víme ale, že se na scéně konečně objeví Holmesova nemesis Professor Moriarty. Jeho přítomnost byla v jedničce víceméně jen naznačena, tentokrát ale dostane konečně tvář. Jared Harris sice žádná hvězda není, jako úchylný magor ale vypadá bez debat. Místo Rachel McAdams se tentokrát v hlavní ženské roli objeví Noomi Rapace, která po švédské kriminální sérii Milénium útočí na Hollywood. Snad se jí tam zalíbí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.