Seznamte se s Davem

Meet Dave

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Seznamte se s Davem

Seznamte se s Davem /2008

Režie: Brian Robbins

Hrají: Eddie Murphy, Elizabeth Banks, Gabrielle Union, Brandon Molale, Ed Helms

Česká premiéra: 14.8.2008

USA premiéra: 11.7.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Seznamte se s Davem

V kostce: "Malý Eddie Murphy řídí kosmickou loď, která vypadá jako Eddie Murphy a bavit se u jeho/jejich taškařic budou jen malé děti. Ti starší diváci budou úpěnlivě prosit o konec. Murphy už na dobrou komedii zkrátka nemá a i když se tentokrát vyvaroval převlékání se za tlusté černošky, zábavu nečekejte. "

Galerie obrázků filmu Seznamte se s Davem


Recenze filmu Seznamte se s Davem

O tom, že kariéra Eddieho Murphyho jde od desíti k pěti, se už napsalo hodně. Jedna z největších hereckých hvězd osmdesátých let v poslední době vypouští do kin jeden průšvih za druhým a už ani ti největší optimisté nedoufají, že se něco změní. Nepočítáme li trošku neobvyklou roli v Dreamgirls a dabování ukecaného osla ve Shrekovi, jeho posledním opravdu dobrým filmem by byl nejspíš Trhák pana Bowfingera. A ten se v kinech objevil už před devíti lety. Bohužel na Murphyho taškařice se stále do...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Seznamte se s Davem


DVD a Blu-ray filmu Seznamte se s Davem

Zatím nevyšlo.


Související články

11.1.2017 09:34 John Cena bojuje za sexuální abstinenci Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
8.12.2016 13:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.10.2016 17:00 Blade Runner se vydá do roku 2049 Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
8.9.2016 10:10 Johnny Depp a smrt hudebních legend Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
4.9.2016 12:13 Víkendový výplach #365 o vraždících strojích a parfému Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Časy policajta v Beverly Hills jsou už dávno pryč a Eddie Murphy měl být pryč s nimi. Jedna z největších hvězd osmdesátých let v poslední době hodně tápe a kdyby nebylo kresleného osla ve Shrekovi, pravděpodobně by si na něj už moc producentů nevzpomnělo, což by bylo jedině dobře, protože bychom byli ušetřeni zvráceností typu Norbit nebo Zamilovaný profesor. Největším Murphyho průšvihem je však scifi komedie Pluto Nash. Ne úplně strašná, ale velmi drahá podívaná, která dlouho vévodila (a možná stále vévodí) žebříčku největších komerčních propadáků všech dob. Murphy to chce ale s komediálním scifi žánrem zkusit ještě jednou. Starship Dave je příběh o skupině mrňavých mimozemšťanů, kteří se vydali na naši planetu, aby mohli zachránit tu svou. Problém je ale v tom, že jejich kosmická loď je lidské tělo. A ještě větší problém je, že tohle lidské tělo se zamiluje. Zní to dost šíleně a dost divně. Murphymu už nevěřím nic a je mi celkem fuk, jestli si zahraje nějakého mimozemšťana nebo hláškující vesmírný koráb. Bojím se, že se dočkáme dalšího přívalu dementních gagů, ve kterých budou převládat ty, kdy někdo do něčeho naráží. Režisér Brian Robbins je patlal zodpovědný za Norbita nebo rádoby komedii Chundelatý pes, ve které se Tim Allen pokouší předstírat, že běhání za hárajícími fenami je zábava. Není. A Starship Dave nejspíš taky nebude.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.