Sexy Pistols

Bandidas

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Sexy Pistols

Sexy Pistols /2006

Režie: Joachim Roenning, Espen Sandberg

Hrají: Penélope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn, Sam Shepard, Dwight Yoakam

Česká premiéra: 6.7.2006

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 5.12.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sexy Pistols

Historie zločineckých dvojic bývá většinou pořádně divoká a platí to i o těch virtuálních, které si sveřepí scenáristé vycucají z prstu. Luc Besson a Mark Kamen mají s rychloběžnou manufakturou akčních hrdinů bohaté zkušenosti, takže stačilo zadat pár klíčových slov - Divoký západ, sexy baby, vykrádání bank, videoklipy - a další stoh papíru byl na světě. Přesouváme se tedy do Mexika v dobách, kdy se kolty nosily zavěšené zatraceně nízko a ženy neměly žádná práva... měly ale všechno ostatní a když se dvě hodně ambiciózní srazily v jedné chodbě, byl to přelomový okamžik, při kterém byl zlikvidován kostel a uzavřeno nové přátelství. Bandidas se rozhodly ukázat chlapům, jak dělat věci pořádně a začaly přepadat banky a obírat zbohatlíky takříkajíc ve velkém. Z trailerů ani premisy není poznat, zda rozdávaly peníze chudým, aby tak byla naplněna další skutková podstata trestného činu (kopírování cizích námětů, těhle žalob má Besson zcela jistě plný šuplík ;), ale ono na tom vlastně ani nesejde, tenhle francouzský blockbuster má za úkol pobavit davy, strhat z hereček co možná nejvíc šatů a vyhodit do vzduchu půlku Mexika. Pokud jsou režiséři Joachim Roenning a Espen Sandberg stejně zruční jako někteří jejich kolegové z Bessonova impéria (Gérard Pirés, Louis Leterrier), mohla by to být snesitelná jednohubka, v opačném případě... mno raději se modleme. :)

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Sexy Pistols

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Sexy Pistols

Na tuhle recenzi se Cival těšil. Já, jako velký zastánce Luca Bessona, konečně kapituluji a přiznám, že se francouzský akční macho producent dočista zbláznil. Ne že by i ten největší optimista neviděl záblesky zkázy i v jiných Bessonových projektech, ale vždycky se z toho dalo někudy vybruslit, ať už po drsné tváři Jeana Rena nebo bojových divočárnách Jasona Stathama. Tentokrát však byla překročena pověstná hranice - Besson a jeho dvorní pobočník Robert Mark Kamen napsali scénář, zavolali si ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sexy Pistols

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Sexy Pistols

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
10.3.2017 09:00 Nový plakát a fotka Wonder Woman Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.11.2016 17:00 3 nové plakáty Wonder Woman Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
18.9.2016 12:18 Víkendový výplach #367 o Harley Quinn a Harrym Potterovi Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
4.8.2016 19:00 Téma: Proč Suicide Squad není strašná pecka? Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.