Sex ve městě: Film

Sex and the City: The Movie

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Sex ve městě: Film

Sex ve městě: Film /2008

Režie: Michael Patrick King

Hrají: Sarah Jessica Parker, Kim Catrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Jennifer Hudson

Česká premiéra: 5.6.2008

USA premiéra: 30.5.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sex ve městě: Film

V kostce: "Nějaká ta svatba, nějaké ty děti a nějaký ten happyend. Zoufale neinvenční romantické schéma je využito jenom k tomu, aby jakž takž udrželo pohromadě sled výstupů, které mají hlavně vzbudit jednorázové asociace v příznivcích původního díla, ale nového nepřidávají zhola nic. Vznikl tak s přivřenýma očima akceptovatelný televizní speciál Sexu ve městě pro skalní fanoušky, jehož existence na plátně se nedá ospravedlnit jinak než marketingově. Filmový omyl. "

Galerie obrázků filmu Sex ve městě: Film


Recenze filmu Sex ve městě: Film

Carrie je něco přes čtyřicet a žije v New Yorku. Carrie má Mirandu, Samanthu a Charlotte, které si myslí, že je úžasná. Carrie má Pana Božského, který jí koupí úplně všechno. Carrie je hlavní hrdinka seriálu Sex ve městě, který skončil šestou řadou v roce 2004. Podle líbivé PR legendy od té doby producent, scenárista a režisér Michael Patrick King hledal příběh, kterým by mohl čtveřici uvést do kin. Z výsledku se ovšem nezdá, že by se při tom hledání zrovna předřel.Nedává vlastně příliš smysl...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sex ve městě: Film


DVD a Blu-ray filmu Sex ve městě: Film

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
25.3.2017 15:30 VIDEO: Bude Logan v Deadpoolovi 2? Tenhle kraťas to prozradí Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
24.3.2017 22:00 VIDEO: 5 teaserů Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Už dávno neplatí, že co je televizní, je automaticky levné a druholigové. Současné zámořské seriály stojí hodně peněz, hrají v nich známí herci (nebo alespoň herci, kteří někdy známí byli) a po filmové stránce dokážou držet krok se svými celovečerními kolegy. Sex ve městě sice už před pár lety skončil, ale fanoušci volali po pokračování tak dlouho, že se jeho tvůrci rozhodli jim ho dopřát ve filmové podobě. A o čem to bude? Nejspíš úplně o tom samém, o čem byl seriál. Trojice čtyřicátnic a jedna padesátnice (co se neúspěšně tváří jako třicátnice) si užívá peněz, sexu a života a hodně o tom mluví. Ve filmu debutující režisér Michael Patrick King doplnil ústřední hereckou čtveřici o čerstvě oscarovou Jennifer Hudson a spoléhá na to, že fanoušci seriálu na své oblíbené hrdinky nezapomněli. Sám za sebe musím přiznat, že tenhle babinec mě nikdy moc nebral a ostudné vítězství Sarah Jessicy Parker v anketě o nejošklivější celebritu mě nijak zvlášť nepřekvapilo, ale je mi jasné, že tenhle film se netočí pro mě. V létě se všichni dozvíme, jestli je kult Sexu ve městě tak veliký, že si jeho tvůrci myslí, že si zaslouží vlastní celovečerní provedení. A jestli ústřední herecké kvarteto není na dialogy o sexu přeci jenom už trochu staré.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.