Sex ve městě 2

Sex and the City 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Sex ve městě 2

Sex ve městě 2 /2010

Režie: Michael Patrick King

Hrají: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis

Česká premiéra: 3.6.2010

USA premiéra: 27.5.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sex ve městě 2

V kostce: "Populární čtyřlístek privilegovaných Newyorčanek vyráží na superluxusní dovolenou do Abú Zabí. A to je asi tak všechno. Druhý celovečerní Sex (zatím to zní dobře) je totálně lobotomizovanou skořápkou, pozůstalou po břitkém seriálu. Jeho nekonečných sto čtyřicet šest minut znudí, případně rovnou urazí cca 99 procent nefanatických divaček i diváků. Řečeno s módní policií: Coco Dák!"

Galerie obrázků filmu Sex ve městě 2


Recenze filmu Sex ve městě 2

Abych předešel potenciálním verbálním bleskům, které by na mě mohly začít sršet především ze strany dam a gayů, musím upozornit, že ač nejsem skalní fandou původního seriálu, pár dílů – řekněme něco mezi deseti a dvaceti kousky – jsem viděl a líbily se mi. Jsou to sympaticky svižné, zručně natočené, vcelku vtipné a místy nejspíš docela pravdivé eseje na různá vztahová a životně-stylová témátka. Jenže jejich autoři evidentně nevěděli, kdy skončit.První celovečerní film už byl docela nuda (přes...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sex ve městě 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Sex ve městě 2

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 266 příspěvků
24.2.2017 10:14 Batman má režiséra i parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
13.1.2017 17:00 Nový Green Lantern má scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Dřív, než si položíte otázku, která trápí zřejmě každého normálního chlapa, na ní rychle odpovím. Divačky stárnou s hlavními hrdinkami, i když jim to jde díky nedostatku peněz na plastické operace podstatně rychleji. To kdybyste chtěli vědět, proč ještě Sex ve městě někoho zajímá, když většina jeho obsazení vypadá jak několik alternativních verzí Heleny Vondráčkové. Tahle značka žije spíš z toho, že se pod ní skrýval výborný seriál pro dívky a hlavně ženy do - řekněme - čtyřicítky. S přibývajícími epizodami se z něj ale stával stále slabší a slabší odvar prvních sérií. Fakt, že u posledního dílu bulela asi každá divačka, na tom těžko něco změní. Nejhorší je, že u filmu pak buleli i chlapi, protože před tím utrpením v přítmí kinosálu není kam utéct (doma můžete říct něco jako "jdu vyndat myčku", to vždycky projde). A bulet budou zřejmě znova. Je úplně jedno, o čem druhý Sex ve městě bude, nám stačí vědět, že na prvních fotkách "děvčata" vypadají jak kreatury z Burtonovy Alenky v říši divů a že to bude strašný doják. Že by pan Božský začal psát novou kapitolu Carrieniny knihy rozvodem? Nebo Carrie shoří botník? Charlotte bude mít opět průjem? Miranda tentokrát ukáže bobra ve "full-frontal" stylu? Samantha ojede orangutana? Jedno je jisté. Dobrovolně na to nepůjdu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.