Šéfové na zabití 2

Horrible Bosses 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Šéfové na zabití 2

Šéfové na zabití 2 /2014

Režie: Sean Anders

Hrají: Christoph Waltz, Chris Pine, Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jason Bateman

Česká premiéra: 27.11.2014

USA premiéra: 26.11.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Šéfové na zabití 2

V kostce: "Vrátili se. A zase jim štěstí zrovna nepřeje. Proto se rozhodnou vzít boží spravedlnost do vlastních rukou a zkusit vyrazit velké peníze z kabonivých boháčů. Šéfové na zabití 2 naštěstí nejsou tupým sequelem a na podobném půdorysu přináší novou dávku zábavy a humoru, postaveného hlavně na ulítlých dialogových kejklích mezi sympatickou trojkou Sudeikis - Bateman - Day. Cajk."

Galerie obrázků filmu Šéfové na zabití 2


Recenze filmu Šéfové na zabití 2

Zástupci poctivého proletariátu jsou zpátky. Možná jsou zmatení, možná hamižní, páč by chtěli vytřískat ze zazobanců nějaké ty peníze, možná jsou nadržení. Tedy, to jsou určitě. Ale pořád mají ta svá srdíčka na správných místech, takže jim budete fandit. Šéfové na zabití 2 přináší novou nadstandardní dávku zábavy a humoru.Ano, přichází jedna z těch méně očekátelných dvojek posledních let a v ní Jason Sudeikis, Jason Bateman a Charlie Day. Občas tři ňoumové, občas tři magoři, hlavně ale tři p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Šéfové na zabití 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Šéfové na zabití 2

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
12.1.2017 12:30 VIDEO: Nové záběry z Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
11.8.2016 13:00 Superhvězdné zlodějky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
1.8.2016 14:44 Uncharted to nevzdává Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Trojka nezajímavých hrdinů se sakra zajímavými nadřízenými z komedie Šéfové na zabití vydělala v kinech solidní peníze, takže tu máme sequel, v němž se vrací Jason Bateman, Jason Sudeikis i Charlie Day. Důležité je, že se objeví i Jennifer Aniston s Kevinem Spaceym a nové záporáky si zahrají Christoph Waltz a Chris Pine. Hrdinové tentokrát nebudou bojovat proti svým nadřízeným, ale proti investorovi, který zničil jejich podnikání. A rozhodnou se to napravit tím, že mu unesou syna a za výkupné se opět postaví na nohy. Samozřejmě to ale nepůjde snadno. Waltz a Pine jsou zajímavé přírůstky, tak snad je nový režisér dobře zužitkuje. Za kamerou totiž už nesedí Seth Gordon, ale nahradil ho Sean Anders, režisér Sex Drive a Můj otec je šílenec a scenárista letošního hitu Millerovi na tripu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.