Sedmý syn

The Seventh Son

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Sedmý syn

Sedmý syn /2013

Režie: Sergey Bodrov

Hrají: Jeff Bridges, Julianne Moore, Ben Barnes, Kit Harrington, Olivia Williams

Česká premiéra: 8.1.2015

USA premiéra: 6.2.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sedmý syn

V kostce: "Neinvenční, předražená, opožděná a zbytečná fantasy nápodoba, která spíš připomíná evropské pohádky než konkurenci tolkienovským ságám. Pro mladší a nenáročné docela snesitelný zabiják času, pro ostatní jen smutná připomínka toho, že Hollywood musí horem spodem zkusit udat i ty největší ležáky. "

Galerie obrázků filmu Sedmý syn


Recenze filmu Sedmý syn

Hrozně moc bych chtěl být na Sedmého syna hodný. Vždyť je to studiový otloukánek, kterých už dneska moc nenajdete. Natáčelo se totiž už koncem roku 2012 v kanadských hvozdech a film byl v podstatě hotový, když se Legendary rozešlo s Warner Bros. a muselo snímek udat svému novému partnerovi - Universal Pictures. Ani pak ale nebylo vyhráno, protože pro změnu zkrachovala postprodukční firma Rhytm&Huess a Legendary muselo obětovat dalších pár milionů dolarů, aby se zvládly dodělat triky. Z ledna ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sedmý syn


DVD a Blu-ray filmu Sedmý syn

Zatím nevyšlo.


Související články

5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
18.9.2016 22:38 Sully rozdrtil Blair Witch, Bridget i Snowdena Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
13.3.2016 22:25 Zootropolis nedal šanci ani Cloverfieldu. Grimsby padl. Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
28.2.2016 18:41 Zlaté maliny: Fantastická šeď Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pořádnou fantasy jsme tu dlouho neměli a i když Hobita uvidíme už na konci roku, chvilku po něm dorazí další zajímavě vypadající kousek s názvem The Seventh Son. Děj se odehrává v osmnáctém století a hlavním hrdinou je John Gregory, jenž loví nemrtvé, duchy, čarodějnice a podobnou škodnou, která obvykle dělá lidem velké nepříjemnosti. Gregory je ale už veterán a potřebuje najít někoho, kdo by po něm řemeslo převzal. Většina adeptů jeho zkoušky nepřežila, teď se však seznámil s Thomasem Wardem, který má pro tohle povolání evidentně talent. Problém ale je, že o sobě začala dávat celkem hlasitě vědět i nejmocnější čarodějnice v okolí, Mother Malkin. A na tu Gregory ani Thomas možná vůbec nemají. Ruský režisér Sergey Bodrov si do svého hollywoodského debutu sehnal zajímavé obsazení a Jeff Bridges s Julianne Moore by neměli zklamat. Ben Barnes má po Narnii co napravovat, ale snad to zvládne. Natáčí se mimochodem v Čechách.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.