Sebevražedný oddíl

Suicide Squad

Plakát k filmu Sebevražedný oddíl

Sebevražedný oddíl /2016

Režie: David Ayer

Hrají: Will Smith, Jared Leto, Joel Kinnaman, Margot Robbie, Jai Courtney,

Česká premiéra: 4.8.2016

USA premiéra: 5.8.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (23)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Trailer rozšířené verze

Sebevražedný oddíl: Trailer rozšířené verze Sebevražedný oddíl: Trailer rozšířené verze Sebevražedný oddíl: Trailer rozšířené verze

Taková pěkná sázka na jistotu, která bohužel nezvedne ze židle. Jistě, Sebevražedný oddíl nám konečně dává střípky scén, po kterých jsme toužili už od fotek z natáčení. Něco zásadního ale rozhodně chybí (kde je Jokerova havárie nebo finální etuda s granátem?) a rozšířené mučeníčko v Arkhamu to vážně nespraví. Kde je výraznější bonusový háček? Anebo hravější struktura traileru, místo níž nastoupil rutinní běhu na neutrál? S Queeny se toho samozřejmě moc zkazit nedá a finále s bouchačkou je fajn. Zatím jsem ale nedostal pocit, že bude jedenáctiminutová nadstavba nějak super, což je rozhodně špatně!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (27)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Teaser rozšířené verze

Sebevražedný oddíl: Teaser rozšířené verze Sebevražedný oddíl: Teaser rozšířené verze Sebevražedný oddíl: Teaser rozšířené verze

Warneři už to asi jinak neuměj. I tentokrát se rozhodli pro rozšířenou verzi, která má posílit obchodní potenciál Sebevražedného oddílu poté, co opustil kina. Určitě bude z čeho vybírat, koneckonců o vydatných přetáčkách a mocném přestříhávání se mluvilo už několik měsíců před premiérou. V krátkém promu se pak verbují jen fandové filmu - zlákat je má několik výjevů s postavami, které si oblíbilo pár milionů lidí, a k tomu naděje, že s nimi zažijí trochu víc eskapád. Výrazně lepší film ale stejně jako u Hobitů a Batman v Superman prostě nedostanete.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (50)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (20)

Comic-Con trailer

Sebevražedný oddíl: Comic-Con trailer Sebevražedný oddíl: Comic-Con trailer Sebevražedný oddíl: Comic-Con trailer

Rozjezd je výborný, prostředek ale moc neví kudy kam (další modrý portál na obloze?!) a při finálním songu už to vyloženě skřípe. Nechápejte mě špatně, i tenhle trailer má svoje momenty a materiál pořád vypadá luxusně. Všechny předchozí upoutávky Suicide Squad ale šlapou o úroveň nebo dvě lépe. Mají víc energie, víc humoru, větší šmrnc... tohle je akorát popíkový ploužák, který se na eskapády s Bohemian Rhapsody nebo Ballroom Blitz absolutně nechytá. Velká škoda, tahle kampaň si zasloužila daleko údernější tečku. Ono je to ale jedno, trackingy jsou totiž luxusní (115-125 mega za první víkend) a při troše štěstí nám to Ayer "vynahradí" parádním filmem!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (47)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (9)

TV trailer

Sebevražedný oddíl: TV trailer Sebevražedný oddíl: TV trailer Sebevražedný oddíl: TV trailer

Nádhera. Suicide Squad nám x měsíců vysvětluje, že nás čeká parta ultimátních drsňáků, aby se v cílové rovince zahnulo k Amandě Waller. Jak vědí čtenáři comicsů, na tuhle dámu kriminálníci prostě nemají. A nový trailer vám ji prodá za pouhých 60 vteřin, aniž by zapomínal na blížící se akční inferno. Dejte Violu Davis do jedné místnosti s kýmkoliv a máte slušnou šanci, že bude odcházet vítězně. Chudák Kinnaman si tedy nemá co vyčítat. Tady nikdy neměl šanci...


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (46)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (2)

International Trailer

Sebevražedný oddíl: International Trailer Sebevražedný oddíl: International Trailer Sebevražedný oddíl: International Trailer

Will Smith se ujímá hlavní role a šéfuje partě padouchů, kteří podle všeho zachrání svět. Tentokrát jim u toho nehraje Bohemian Rhapsody, i v subtilnějším podání je ale tahle pestrobarevná týmovka lákavá, neokoukaná a vykáže širokou paletu tak svérázných postav, že byste s každou z nich chtěli vidět vlastní celovečerák. Margot Robbie i zúčastnění drsňáci jsou velmi fajn, Joker dostává pár záběrů navíc, ale tu velkou parádu si připravuje až do filmu. Tak snad mu to klapne... bude mít ale kolem sebe zjevně spoustu parťáků, kteří by mu měli být více než rovnocennými protihráči.
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (100)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (60)

Trailer 2

Sebevražedný oddíl: Trailer 2 Sebevražedný oddíl: Trailer 2 Sebevražedný oddíl: Trailer 2

Já bych další trailery vlastně ani nepotřeboval. Atmosféru, humor i postavy už Ayer prodal a navíc ho šlechtí, že vlastně pořád nevíme, co přesně se v Suicide Squad bude dít. Je proto moc dobře, že se pokračuje v trendu natřískaných hudebních koláží, i když je ta nejnovější o trochu slabší než předchozí. Neberte to jako zásadní výtku, dohnat geniální nářez s Bohemian Rhapsody je prakticky nemožné. Prostě se ale maličko ubral plyn, což možná škodí samotnému traileru, ale rozhodně to nehyzdí kampaň ani vyhlídky na výsledný film. Naopak se znovu potvrdilo, že Ayerova řízná týmovka drtí veškerou konkurenci. Takže... už je krucinál srpen?
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (154)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (141)

Trailer

Sebevražedný oddíl: Trailer Sebevražedný oddíl: Trailer Sebevražedný oddíl: Trailer

Když jsem se dneska ráno probudil, přítelkyně nadšeně běhala po bytě a z mobilu jí hrála Bohemian Rhapsody přerušovaná střelbou. Asi za dvě vteřiny mi došlo, že už kouká na trailer Suicide Squad. A za další dvě jsem vyskočil a podíval se na něj taky, abych si potvrdil, že to taková... strašná... pecka! Ale neskutečná. Z ranku Šíleného Maxe. Ayer vzal nijak extra zajímavou látku a udělal z ní jeden z nejočekávanějších filmů roku, živelnou smršť akce, humoru a podivnosti. Upoutávka z Comic-Conu byla opravdu jen letmou ochutnávkou. Suicide Squad se utrhává ze řetězu až teď, a i díky geniálním Queenům to prostě budete chtít vidět znova. A znova. A znova!
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (147)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (95)

Comic-Con trailer

Sebevražedný oddíl: Comic-Con trailer Sebevražedný oddíl: Comic-Con trailer Sebevražedný oddíl: Comic-Con trailer

PŘIDÁNY ČESKÉ TITULKY

Takhle to má vypadat! U DC jsou posedlí svěřováním filmů Zacku Snyderovi, snad ale co nejdřív pochopí, že existují i jiný režiséři. Třeba David Ayer, který vzal batmanovské padouchy a rozmíchal je do libové atmosférické upoutávky, která před pár dny unikla z Comic-Conu. Warneři se chvíli zlobili a vyhrožovali tím, že kvůli kinoripům přestanou v San Diegu pouštět exkluzivní materiály. Nakonec ale podlehli nátlaku a raději vytasili oficiální verzi, která víc než rok před premiérou mocně nakopává kampaň. Jistě, vidět Batflecka a Wonder Woman v akci bylo fajn. Ayerovi ale stačí zavěsit Harley Quinn do klece, nechat promluvit Willa Smithe nebo vytasit Letova Jokera a osobně bych z fleku pádil na jeho comicsový příspěvek. Zatím tu sice chybí velkolepá akce (protože ještě ani není natočená) a možná to přeci jen mohlo být krapet kompaktnější. Jednotka sebevrahů ale i tak dráždí na maximum, protože tasí ponurost a kriminální syrovost, o nichž se u konkurence většinou jen mluví. Plná palba!

P. S.: Ďábel, "brokovnice", bublina, "huh"... zdá se to jen mně, nebo se Harley strašně povedla?


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.