Sebevražedný oddíl

Suicide Squad

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (183)
Plakát k filmu Sebevražedný oddíl

Sebevražedný oddíl /2016

Režie: David Ayer

Hrají: Will Smith, Jared Leto, Joel Kinnaman, Margot Robbie, Jai Courtney,

Česká premiéra: 4.8.2016

USA premiéra: 5.8.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sebevražedný oddíl

V kostce: "Po smrti Supermana se svět změnil a Amanda Waller tuší, že se superhrdiny a superpadouchy budou problémy. Proto založí elitní jednotku z těch nejnebezpečnějších zločinců, které trochou vydírání a nějakým tím slibem donutí, aby alespoň na chvilku páchali dobro. Budou mít příležitost? Samozřejmě. Objevila se totiž hrozba, která by mohla zničit celý svět, a tak Sebevražedný oddíl vyráží na svou první misi. DC to ale zase úplně nezvládlo. David Ayer si je sice jistý v akčních scénách a v práci s temnou atmosférou, bohužel i tentokrát dostáváme hromadu postav, z nichž většina nezanechá výraznější dojem, protože se studio opět pokoušelo narvat do dvou hodin takové množství věcí, že to prostě nebylo možné. Takže výsledkem je solidně vypadající a pořád docela zajímavý bordel. Ale pořád bordel, u něhož je zoufalá snaha dohnat několikaletý náskok Marvelu občas až příliš vidět. A hodně to filmu škodí. Příště pomaleji a poctivěji, fandové to ocení."

Galerie obrázků filmu Sebevražedný oddíl


Recenze filmu Sebevražedný oddíl

Sebevražedný oddíl se během několika málo měsíců dovedl změnit z černého koně letní sezóny na dost možná nejočekávanější film srpna. Moc mě to nepřekvapuje, ta kampaň postavená na ne moc hrdinských hrdinech, novém Jokerovi, skvělém castingu a perfektním využití klasických rockových pecek zkrátka šlapala tak, že se snad ani nešlo netěšit. A to se teď ukazuje jako problém. Tahle banda záporáků ze stáje DC, kteří jsou nuceni začít sekat dobrotu, totiž očekávání jednoduše splnit nemohla.Proč? Pro...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sebevražedný oddíl

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Sebevražedný oddíl

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
15.3.2017 23:00 Batman a Sebevražedný oddíl hledají scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
6.3.2017 22:00 Nové fotky z fantasy Bright Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Příští rok do kin DC uvede crossover Batmana se Supermanem, o pár měsíců později ale dorazí i další parta. A možná zajímavější. Suicide Squad je jednotka, které šéfuje nekompromisní Amanda Waller a jejími členy jsou největší záporáci a a nejnebezpečnější zabijáci comicsového vesmíru. Sedí pěkně v lochu, ale organizace A.R.G.U.S. jim nabídne možnost dostat se ven. Stačí jen splnit jednu misi. Ale šance, že se z ní všichni dostanou zpátky v jednom kuse, je prakticky nulová. Svoboda je ovšem lákavá, a tak do akce vyráží sniper Deadshot, australský zabiják Boomerang, Jokerova milenka Harley Quinn a pár dalších psychopatů, kteří by vám uřízli nebo ukousli hlavu jen proto, že jim to prostě připadá jako dobrý nápad. A aby toho nebylo málo, dorazí i Joker s Lexem Luthorem. Za kamerou je David Ayer, profík na drsné chlapácké příběhy jako Patrola a Železná srdce. U téhle comicsovky se asi bude muset malinko krotit, ale snad to nebude na škodu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.