Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu Scrubs

Scrubs /2001-?

Režie:

Hrají: Zach Braff, Sarah Chalke, Donald Faison, John C. McGinley

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Scrubs

J.D. právě dostudoval medicínu a vydává se spolu s kámošem Turkem na svojí první štaci do nemocnice s líbezným jménem Sacred Heart. Už během prvního dne zažívá učiněné peklo - sestry mluvící rychlostí, při které tuhne zbíječce krev v žilách, spousta předmětů, které musí bez váhání vrážet do úplně cizích lidí, nevrlý údržbář, věčně hláškující doktor Cox a převtělený Satan v podání věčně usměvavého Dr. Kelsa. Turk si pro změnu na chirurgickém sále prožívá svoje vlastní muka, především co se týče výběru hudby. Nebo vy byste snad dokázali operovat za asistence Erasure?
Scrubs je veleúspěšným dítkem režiséra a scenáristy Billa Lawrence a útočí na diváky sitcomem z míst, která doposud byla zahalena vážností a úctou. Pohotovost, Nemocnice Chicago Hope, tam všude klíčilo lidské drama. Žertovat nad do široka otevřeným pacientem dokázali snad jeho hoši z M*A*S*H a Scrubs představuje do jisté míry jejich potomky, zbavené válečného pekla a životních zkušeností. Zach Braff v hlavní roli je takový ten ideální ňouma, se kterým se každý divák ztotožní, ale nemyslete si, že by nemocniční prostředí Billa Lawrence nějak brzdilo ve výrobě šílených gagů. Právě naopak.

Autor: imf


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.