Scary Movie 4

Scary Movie 4

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Scary Movie 4

Scary Movie 4 /2006

Režie: David Zucker

Hrají: Anna Faris, Regina Hall, Carmen Electra, Leslie Nielsen, Simon Rex, Shaquille O'Neal

Česká premiéra: 8.6.2006

USA premiéra: 14.4.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Scary Movie 4

David Zucker se konečně zase vzpamatoval a jakkoliv možná považujete Scary Movie 3 za pouhý stín jeho předchozích komediálních klasik, jedna věc je nezpochybnitelná - 45 milionový snímek vydělal celosvětově 220 milionů a to je pro Weinsteiny jednoznačně plus. Ostatně o tom, že se bude točit čtyřka se mluvilo ještě před natáčením trojky, dokonce se chvilku uvažovalo o souběžném natáčení v duchu Matrixů. Nakonec ale Weinsteini couvli a do kin se vydala na sklonku roku 2003 jen trojka. Musím říct, že mě příliš neohromila, ale Wayansovic první a druhý díl považuji za přílišnou ukázku nechutností a fekál gagů (především dvojku), takže staromilský přístup Zuckera byl místy docela sympatický. Co však čekat od čtyřky, když už trojka se svou pidistopáží byla občas nad Zuckerovy síly? Plakáty by mohly napovědět, ale nenechte se zmást, tohle má holt marketingové oddělení zmáknuté, protože i plakáty na trojku byly originální a vtipné. Teď už jenom doufat, že jim to vydrží i na plátnech. Nebude u toho samozřejmě scházet Leslie Nielsen, Anna Faris ale ani Zuckerova oblíbená přicmrndávačka Carmen Electra (i když, s takovým pozadím se dá těžko jen přicmrndávat... teenageři a nejen oni si Carmen určitě zapamatují z celého ansámblu jako první :-). Do toho hostující Shaquille O'Neal aneb potenciál tu znovu je, tak proč ho opět promarnit? Obsah v mlze, trailer musí přijít co nevidět. Zůstaňte v pohotovosti.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Scary Movie 4

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Scary Movie 4

Ve své dávné recenzi na Scary Movie 3 (jindy a jinde, to jen abyste zbytečně nehledali), jsem v úvodu zdlouhavě vysvětloval svůj vztah k předchozím dílům téhle série, která podle mnohých vzkřísila žánr parodií. Dneska to přeskočíme, hodnocení jedničky, dvojky a trojky si můžete přečíst pod článkem, já se v tomhle ohledu omezím jen na sprostá slova. :) Každé Scary Movie na mě působilo jako hřebík zaražený do rakve s klasikami typu Žhavé výstřely nebo Připoutejte se prosím. Zucker měl ovšem ve ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Scary Movie 4


DVD a Blu-ray filmu Scary Movie 4

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.