Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Saw 6

Saw 6 /2009

Režie: Kevin Greutert

Hrají: Shawnee Smith, Tobin Bell, Costas Mandylor, Tanedra Howard, Karen Cliche

Česká premiéra: 22.10.2009

USA premiéra: 23.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Saw 6

V kostce: "Další díl z nekonečné série o mučených tělech, duších a divácích. Kde se jeden uzel rozváže, tři další se zamotají, kde jedno řešení potěší, pět dalších vlepí facku. Pošesté už to tolerují jen největší fandové, zvířata se sníženým prahem bolesti a lidé, co si spletli sál a nemohou najít východ."

Galerie obrázků filmu Saw 6


Recenze filmu Saw 6

Falešnou naději, která vás vybičovala ke kliknutí na tuto recenzi, vám vezmu hned v úvodu. Nemění se vůbec nic! To říkám jako absolvent všech šesti dílů (nikdo jiný v redakci nemá "koule o velikosti Volkswagenů", tak co se dá dělat), kterému už ta otřepaná zápletka leze na mozek. Zrovna dneska jsem četl, že VéKáVéčka končí, tak proč si nemohou dát pokoj i autoři téhle torture telenovely?Jednoduchá matematika dělá z tohoto vzdechu řečnickou otázku. I s hubenými víkendovými tržbami to Saw dotáh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Saw 6


DVD a Blu-ray filmu Saw 6

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Největší filmová dojná kráva současnosti se jmenuje Saw a i když od druhého dílu nabízí vždycky prakticky úplně to samé – tedy průměrné herce, přestřelené kamerové filtry a nějaké to mučení – pořád jde o jednu z mála komerčních jistot Hollywoodu. Náklady jsou stále minimálně, tržby, i když klesají, stále vysoké. Pro producenty je zkrátka radost mít takovou sérii v portfoliu. U šestého dílu převezme režijní otěže po Davidu Hackelovi střihač David Greutert. Pokud se však těšíte na to, že se série nějak režijně oživí, nejspíš budete mít smůlu. Greutert totiž pracoval na všech pěti předchozích dílech jako střihač, takže nový přístup nás nejspíš nečeká. I tentokrát tvůrci úzkostlivě tají, o co půjde, ale snad bychom se měli konečně pořádně dozvědět něco o Jigsawovi a jeho misi. Nejspíš to ale znamená zase spoustu zmrzačených lidí a velké překvapení na závěr. Saw VI zkrátka může jenom překvapit. Po tom, jaký rozruch udělala před lety jednička Jamese Wana, je to docela smutné.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.