Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Saw 3D

Saw 3D /2010

Režie: Kevin Greutert

Hrají: Tobin Bell, Betsy Russel, Cary Elwes, Gina Holden

Česká premiéra: 4.11.2010

USA premiéra: 29.10.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Saw 3D

V kostce: "Bobby lhal, a tak si prožije peklo. Další přehlídka pastí, smrtí, nenápaditých herců a vůbec všeho, co jsme viděli už šestkrát před tím. Prostě další Saw se vším, co k němu patří a s 3D navrch. Nic jiného jsme ani nečekali. "

Galerie obrázků filmu Saw 3D


Recenze filmu Saw 3D

Sedm dílů je hodně. Sakra hodně. Je to tak moc hodně, že už člověku dojde humor a přestane si ze série Saw dělat legraci. Už to prostě nejde. Z tohoto hororového seriálu, který začal jako malý, levný, originální a zatraceně zábavný film, se časem stala přehlídka čím dál tím horších herců a čím dál tím nudnějších způsobů, jakými lze člověka zabít nebo zmrzačit. S nástupem 3D ale Saw dostává nový vítr do plachet. Teď jde o to, jak ho využije. Režisér Kevin Greutert natočil už předcházející šest...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Saw 3D


DVD a Blu-ray filmu Saw 3D

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: st39.6)

Jigsaw je možná mrtev, ale jako legenda žije dál. Stejně jako je Saw v očích většiny filmových fanoušků mrtvo od druhého dílu a v pokladnách kin stále vydělává. Už několik let platí "co Halloween, to Saw", takže zřejmě nikoho nepřekvapí, že tenhle rok můžeme s úspěšnou hororovou sérií, ve které se lidé vraždí, aby přežili, počítat znovu. Tentokrát bude sledovat skupinu lidí, kteří uctívají Jigsawovu památku a vyhledávají Bobbyho Dagena, jednoho z těch, kteří přežili Jigsawovu krvavou hru. Bobby je ale tak trochu temná postava a jeho tajemství dá život nové vlně teroru a zvěrstev. Zajímavé, vskutku zajímavé! Úplně se těším, až ten film neuvidím! Naštěstí... film půjde do 3D a prý sérii i zakončí!
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.