Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Saw 2

Saw 2 /2005

Režie: Darren Lynn Bousman

Hrají: Donnie Wahlberg, Tobin Bell, Shawnee Smith

Česká premiéra: 2.2.2006

USA premiéra: 28.10.2005

Na DVD od: 23.5.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Saw 2

Nízkorozpočtový horor, který obletěl zemi po p2p sítích dřív, než se na něj mimoamerický svět stačil dostat do kina, se stal překvapivým hitem, kterému už po překročení prvních 10 milionů (asi osminásobek rozpočtu) producenti předurčili pokračování. To už sice nekočíruje bezesporu zajímavý vizuální kouzelník James Wan a ani co se obsazení týče, nenajdeme s prvním dílem žádnou shodu, tvůrci se však nechali slyšet, že získali vyšší rozpočet, Saw 2 bude větší, napínavější, nablýskanější atp. Však to znáte ;). A o co půjde tentokrát? Samozřejmě o to samé (proč měnit úspěšné schéma, že), jen se pojede ve větších číslech. Scenárista místo nebohé dvojice zasadil tentokrát do prostředí nevábně vyhlížející místnosti lidí hned osm. A když se probudí, je jim opět přednesena jednoduchá premisa – ten, kdo zabije ostatní, zaslouží si žít. Souběžně s touto nemilou příhodou se rozjíždí i pátrání po nedopadeném vrahovi jménem Jigsaw, jehož artisticky dopilované scény lidského utrpení opět začínají plnit první stránky novin. Drsného vyšetřovatele si zahraje Donnie Wahlberg a jestli se mu na konci vyšetřování podaří k osmi nebožákům dorazit dřív, než bude pozdě, se dozvíme už koncem října tohoto roku.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Saw 2

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Saw 2

Sequely nečekaných hitů to nikdy neměly tak těžké jako dnes. Každému jednomu z nich je přišpendlena pověst rychlokvašeného produktu prakticky po zahájení natáčení, u prvního traileru už většinou skepse dosahuje takových mezí, že se někde v jejích osidlech vytrácí slova jako objektivita a soudnost. A i když se zázraky občas dějí, stačí se podívat na bilance kritik a člověk nemůže než souhlasit s tím, že tyhle předsudky ve filmovém světě bohužel vládnou oprávněně. O to víc potěší, když člověk ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Saw 2


DVD a Blu-ray filmu Saw 2

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.