Satan přichází

The Omen 666

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Satan přichází

Satan přichází /2006

Režie: John Moore

Hrají: Liev Schreiber, Julia Stiles, Mia Farrow, David Thewlis

Česká premiéra: 6.6.2006

USA premiéra: 6.6.2006

Na DVD od: 20.11.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Satan přichází

Že je naše hlavní město hodně vděčnou filmařskou metropolí, o tom už jsme se přesvědčili nespočetněkrát. Tvůrci to tu mají za hubičku, o českých kaskadérech je známo, že jsou šílenci, o štábech, že jsou ochotni pracovat až do fyzického vyčerpání a když už jsme u toho, sem tam v pražských zákoutích najdete i zajímavé lokace vytrhávající město z kontextu ukrajinského předměstí padesátých let (a naopak). Když se John Moore (Za nepřátelskou linií, Let Fénixe) rozhodoval, do jakého prostředí zasadí svůj nový hororový spektákl, nebylo to díky výše uvedeným důvodům rozhodování složité. Omen 666, jak zní celé jméno filmu, jehož premiéra je vtipně naplánována na 6. 6. 06, je dalším z remaků slavných žánrových výlisků, který má upomenout na zašlé klasiky a trochu se svézt na jejich slávě. Dnes máme na mušce slavný horůrek Richarda Donnera Přichází satan! o malém chlapci Damienovi, jehož adoptivní otec má právem podezření, že s ním něco není v pořádku. Chová se divně, občas se ošklivě zamračí, zčervenají mu oči a vůbec, dělá všechny ty zvláštní věci, které bystě asi dělali, kdybyste byli inkarnací samotného Antikrista. A i když tomu zpočátku nikdo nevěří, jakmile kolem Damiena začnou umírat zvířátka a lidé, hodně lidí najednou poslušně přejde na víru... Hlavní postavu Roberta Thorna přebírá po Gregory Peckovi Liv Schreiber, vyděšenou manželku ztvárňuje populární teenagerovská hvězdička Julia Stiles.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Satan přichází

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Satan přichází

Pokud by se měl remake Omena označit jedním přídavným jménem, drtivá většina mých kolegů by zřejmě sáhla po slůvku "zbytečný". Na tom jsme se shodli po projekci i s vědomím toho, že staré horory už dnešnímu mladému publiku nic neříkají. Spousta popcornožroutů dnes považuje Vymítače ďábla jen za film pro pamětníky a mám takový pocit, že i atmosférická předloha dnešního spektáklu, by v jejich zracích neobstála. Zkrátka by se u ní nudili. Zřejmě i proto u Foxů došli k názoru, že je třeba starou...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Satan přichází


DVD a Blu-ray filmu Satan přichází

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
21.1.2017 10:00 Cameron chystá dalšího Terminátora Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
20.12.2016 17:06 První dojmy: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.