Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Samec

Samec /2009

Režie: David Mackenzie

Hrají: Ashton Kutcher, Anne Heche, Margarita Levieva, Maria Conchita Alonso, Hart Bochner

Česká premiéra: 10.12.2009

USA premiéra: 14.8.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Samec

V kostce: "Ashton Kutcher nejdříve souloží s Anne Heche, a pak chodí po Los Angeles a urovnává si život. A to je vlastně všechno. Samec je nezajímavá a nudná podívaná, která nemá naprosto co nabídnout, a Ashton Kutcher opět dokazuje, že nemá na to, aby utáhl hlavní roli. S někým jiným by mohl být film zajímavý, s ním ale těžko. "

Galerie obrázků filmu Samec

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Samec

Nikdy jsem moc nerozuměl tomu, proč je Ashton Kutcher považován za hvězdu, respektive za někoho, kdo by měl být schopen utáhnout svým jménem film. Dobré herecké výkony ze sebe dostává spíše omylem a i při té největší snaze se obávám, že bych byl schopen najít maximálně pět postav, které mají jeho ksicht a nejsou otravné. Po Hollywoodu se pohybují tisíce podobných modýlků a minimálně jeden z nich musí mít větší talent než Kutcher, ale zdá se, že ho zatím nikdo nenašel, a tak si může manžel Dem...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Samec

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Samec

Zatím nevyšlo.


Související články

21.6.2015 12:20 Víkendový výplach #302 o Jurském světě a Arnoldovi Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
10.3.2014 16:30 První dojmy z Need for Speed Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků
5.1.2013 09:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
5.1.2012 19:40 MZ Skalpel: Hobit Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
11.9.2011 12:25 Víkendový výplach #105 o botách a Indym Rubrika: Novinky Diskuze: 65 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pod slovem „Samec“ si asi málokdo představí Ashtona Kutchera, ale režisér David Mackenzie tak jednou rozhodl a my jako filmoví diváci s tím nic neuděláme. Kutcher je prostě oficiálně Samec. Alespoň ve stejnojmenném filmu. V téhle komedii si zahraje chlapíka jménem Nikki, který moc dobře ví, že na jeho namakanou figuru a vybělený úsměv letí prakticky všechny osoby opačného pohlaví. A on toho dokáže využít. V jeho náruči už mnohokrát skončila o něco starší dáma, která si vedle něj chtěla zavzpomínat na mladí a tak nějak nepřemýšlela o tom, že tomuhle podvodníčkovi jde spíš o její konto než o lásku. Jednoho dne ale i on narazí na někoho, kdo v téhle hře umí chodit stejně dobře jako on. David Mackenzie není špatný režisér a pár zajímavých kousků už natočil, ale jeho Samec je prý velmi průměrná romantická komedie. I tak se ale do našich kin dostane.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.