Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Salt

Salt /2010

Režie: Phillip Noyce

Hrají: Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Marion McCorry

Česká premiéra: 12.8.2010

USA premiéra: 23.7.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Salt

V kostce: "Evelyn Salt byla obviněna ze špionáže a teď musí očistit své jméno. A provést tak moc šílených věcí, že se tomu možná budete smát. Salt je dobře odehraný a zrežírovaný film, jehož příběh a zvraty jsou ale natolik šílené, absurdní a seriózně se tvářící, že je snesou jen ti největší drsňáci. Chcete si vyzkoušet, co všechno vaše hlava a dobrý vkus snesou? Salt to prověří dokonale. "

Galerie obrázků filmu Salt


Recenze filmu Salt

Velký návrat akčních filmů, který byl plánován na letošní rok, se zatím nevydařil. Kousky jako A-Team, Losers neb Zelená zóna v kasách kin příliš neuspěly a jak to bude s Expendables, se nikdo neodváží hádat. Paradoxně se ale zadařilo filmu, od něhož se to čekalo nejméně. Nebo respektive který vypadal nejméně zajímavě. Ale to, že Salt vydělává, bohužel neznamená, že si vydělávat zaslouží. V konkurenci ostatních akčňáků totiž zaostává. Při pohledu na hodnocení sice ne moc, ale v některých ohle...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Salt


DVD a Blu-ray filmu Salt

Zatím nevyšlo.


Související články

23.2.2015 01:36 Oscary ovládl Birdman! Sošky se ale dělily... Rubrika: Novinky Diskuze: 90 příspěvků
19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
15.1.2015 15:00 87. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 76 příspěvků
25.1.2014 13:00 Letní nářez 2014: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
24.10.2012 20:37 James Cameron si vyčíhnul nový projekt Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pořádný špionážní thriller jsme tu od třetího Jasona Bourena neměli. Ačkoliv agent se ztrátou paměti do kin v budoucnu nejspíš ještě dorazí, teď začala růžky vystrkovat konkurence. Salt je příběhem agentky CIA Evelyn Salt, která je obviněna z toho, že pracuje pro Rusko jako spící agent. A to se pochopitelně jejím nadřízeným nelíbí a i když Evelyn tvrdí, že je to celé pitomost, podobné případy CIA rozhodně neřeší nad hrnkem kávy. Špičková agentka tedy zjišťuje, že jí po krku najednou jdou všichni kolegové a pokud nechce skončit zahrabaná někde v lese, bude muset zjistit, kdo to na ní celé narafičil a proč. Kolem scénáře k Salt se motalo hodně zajímavých herců a režisérů (mimo jiné Tom Cruise nebo Peter Berg), ale nakonec se na režijní sesli usadil Australan Phillip Noyce. Ten už si podobný žánr vyzkoušel, když režíroval Harrisona Forda ve Vysoké hře patriotů a v Jasném nebezpečí a obojí bylo celkem fajn. Angelina Jolie je navíc momentálně jedna z mála hereček, která s pistolí v ruce nevypadá srandovně, takže doufejme, že se povede i scénář a Jason Bourne dostane schopnou konkurenci.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.