S ledovým klidem

The Cold Light of Day

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu S ledovým klidem

S ledovým klidem /2011

Režie: Mabrouk El Mechri

Hrají: Henry Cavill, Bruce Willis, Sigourney Weaver, Óscar Jaeneda, Caroline Goodall

Česká premiéra: 12.4.2012

USA premiéra: 6.4.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu S ledovým klidem

V kostce: "Málo Willise, ale příliš Audi, logických lapsů a studených čumáků. Tuhle španělskou epizodu byste nevzali na milost ani jako televizní pilot. Kdo čeká předčasný start blockbusterové sezóny, tvrdě narazí."

Galerie obrázků filmu S ledovým klidem


Recenze filmu S ledovým klidem

Předem bych chtěl říct, že v tomhle filmu nikdo s ledovým klidem nejedná. Víceméně všichni se tu chovají jako hysterky, s výjimkou Sigourney Weaver, která si je vědoma, že hraje podle vyhozených stránek z nedávného akčňáku Bez dechu s Lautnerem (který se tomuhle filmu minimálně prvních dvacet minut vzdáleně podobá, ale pak ho překonává ve všech ohledech), a s elegací skorodůchodkyně překračuje krčící se členy speciálních jednotek, aby jim zaťukala na rameno glockem a pak jim prostřelila hlavu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu S ledovým klidem

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu S ledovým klidem

Zatím nevyšlo.


Související články

7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
8.2.2017 02:00 Jack Nicholson hlásí comeback Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
8.12.2016 13:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.11.2016 17:00 Kdo si zahraje Freddieho Mercuryho? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Člověk by měl trávit s rodinou alespoň nějaký čas, někdy se však společné chvilky můžou trochu zvrtnout. Občas si vjedete do vlasů, pohádáte se kvůli hovadině nebo jednoduše nemáte náladu na to, aby se s vámi někdo vybavoval. Will Shaw je na tom ale mnohem hůř. Vede normální život, pracuje na Wall Street a teď se rozhodl udělat si trochu pohov a vyrazil se svou rodinou na dovolenou do Španělska. Místo flákání se na pláži ho ale čeká podstatně náročnější program. Jeho rodina je totiž unesena a pokud je chce Will ještě někdy vidět, musí nejen vypátrat únosce, ale také odhalit vládní tajemství, s nímž je spojován i jeho otec. Režisér Mabrouk El Mechri natočil velmi povedenou poctu/biografii JCVD, kde ukázal, že akční scény umí. Teď dostal k dispozici stále velmi dobře fungujícího [[Bruce Willis|Bruce Willise]] a Henryho Cavilla, jenž se před pár týdny stal novým Supermanem. V The Cold Light of Day se nám poprvé předvede v akční roli, takže jsme zvědaví.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.