Rychlí a zběsilí

The Fast and the Furious

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (23)
Plakát k filmu Rychlí a zběsilí

Rychlí a zběsilí /2009

Režie: Justin Lin

Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, John Ortiz, Gal Gadot, Michelle Rodriguez

Česká premiéra: 2.4.2009

USA premiéra: 3.4.2009

Na DVD od: 31.8.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rychlí a zběsilí

V kostce: "Vin Diesel se vrací z Mexika, Paul Walker se vrací za volant, Jordana Brewster se vrací před kameru. Všem to moc sluší, jezdí v rychlých autech a spiklenecky pomrkávají na diváka. Naštěstí to dělají ve stodevadesáti, takže jim to baštíme i s vejfukem. Až vyrostu, chci mít Dodge Charger R/T, hlas jako Diesel, obočí jako Walker a... zkrátka to pořád zatraceně šlape. Pro mě, za mě... ať jde Diesel do Riddicka. Já bych mu snad i přispěl. Ten kluk má pořád kou...."

Galerie obrázků filmu Rychlí a zběsilí


Recenze filmu Rychlí a zběsilí

Je to jako včera, co jsem od boku odstřelil třetí Rychle a zběsile (ve skutečnosti jsou to tři roky a tehdy jsem napsal, že čtyřku nebudu psát ani za nic... kam se poděly moje zásady? :). Justin Lin tehdy neudržel láhev s dusíkem a při první akceleraci ze zatáčky mu celá série bouchla tzv. do xichtu. Byla to potupná prohra i přesto, že už druhý díl byl většině lidí pro smích. Když točíte hloupé béčko, nesmíte to s tou lobotomií scénáře přehnat. A když už, alespoň pohoníte vizuály kovových i l...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rychlí a zběsilí


DVD a Blu-ray filmu Rychlí a zběsilí

Zatím nevyšlo.


Související články

10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
8.1.2017 12:00 Víkendový výplach #383 o Wickovi, Bourneovi a burgerech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
11.10.2016 13:00 Dory má miliardu, u Disneyho se zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
17.6.2016 17:00 Na co do kina: 10 originálních červnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
10.2.2016 10:32 Charlize Theron znovu za volantem Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Modelky kroutící opálenými zadečky na všechny strany, vytuněná fára s poštelovanými motory a svět nezákonných automobilových závodů. To je něco, čemu tuctový teenager neodolá ani pod pořádnou dávkou sedativ. Rychle a zběsile se na nás proto řítí čtvrtý díl filmové série o bourácích mimo zákon, kteří někde v nitru přece jen mají smysl pro spravedlnost. Narozdíl od poslední projížďky Tokiem se ale na startovní pozice vrací ti nejpovolanější - Vin Diesel a Paul Walker. Ti se naposledy spojí ve vysokooktanové honičce, aby tentokrát natrhli brka zatím největšímu grázlovi. O tom se šušká, že jim dokonce sejme někoho blízkého (nápověda: je Ztracená a i ve skutečnosti se za volantem potýká se zákonem), jestli v ulicích L.A. opravdu padne nějaká z důležitých postav, se ale nejspíš dozvíme až z traileru. Jedno je ale jisté: po Tokijské jízdě má Justin Lin co napravovat a my se na jeho další rychlou jízdu moc netěšíme. Rychle a zběsile sice jsou fajn oddychovky a v takových třinácti letech bysme jim fandili, Justin Lin ale dokázal, že s ním to moc dobře nefunguje. Nebo to bylo chybějícím Walkerem a Dieselem? To se dozvíme po zařazení na čtvrtou rychlost.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.