Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (34)
Plakát k filmu Rychlejší

Rychlejší /2010

Režie: George Tillman Jr.

Hrají: Dwayne Johnson, Maggie Grace, Billy Bob Thornton, Moon Bloodgood, Matt Gerald

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 19.11.2010

Na DVD od: 9.5.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rychlejší

V kostce: "Milý Dwayne Johnsone! Když ti Arnold tenkrát popřál „Have fun!“, kterou část slova „fun“ jsi nepochopil? Kámo, Faster je zmatená nuda, vedle které i Víla Zubnička působí jako smysluplná a docela akční zábava. Drsná poloha ti sedí, tak co ty potetované svaly využít v nějaké přímočaré nahláškované rubačce, která se nebude tvářit jako něco víc? Expendables 2 otevírají náruč a Vítejte v džungli 2 bychom se taktéž nebránili."

Galerie obrázků filmu Rychlejší


Recenze filmu Rychlejší

Na Rockův návrat k akci jsme čekali zatraceně dlouho. A ještě si chvíli počkáme – minimálně do konce dubna. Faster totiž NENÍ AKČNÍ FILM. Návrat k vážnější a drsnější poloze, to ano. Ve filmu nevystupují (téměř) žádné děti, určitě žádná mluvící zvířata, dokonce ani skřítci, víly a jiná havěť. Je tu jen Rock s bouchačkou, seznam podrazáků na odstřel, jeden zfetovaný polda a jeden nájemný zabiják, který právě vysadil prášky na hlavu. Potud je všechno v pořádku. Zbytek jsou špatné zprávy.Zapomeň...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rychlejší


DVD a Blu-ray filmu Rychlejší

Zatím nevyšlo.


Související články

25.10.2016 17:45 První dojmy: Doctor Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
6.9.2016 13:49 Jaký bude Black Panther? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků
17.4.2016 12:03 Víkendový výplach #345 o rapu a Hvězdných válkách Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
1.4.2016 14:00 Téma: O konci Batman vs. Superman a Justice League Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bývalý wrestler The Rock byl předurčen pro akční filmy a minimálně jeden opravdu hodně povedený natočil (řeč je samozřejmě o Vítejte v džungli), tenhle žánr ale není momentálně příliš populární, a tak tenhle pořez přešel ke komediím. Nejspíš se mu ale po filmovém násilí začalo trochu stýskat, takže se nechal ukecat k Faster. Tady by si měl zahrát zloděje, jenž po letech vyhází z vězení a má jediný cíl – najít lidi, kteří ho za katr dostali a zabili jeho bratra. V kriminále měl dost času na přemýšlení a jeho pomsta by měla stát za to. Záda mu budou krýt Billy Bob Thornton a sympaťačky z nového Terminátora nebo Ztracených, takže by to mohlo dopadnout dobře. Hodně ale také bude záležet na tom, s čím přijde George TIllman Jr., jenž má za sebou například průměrné drama Ten nejlepší nebo rapperský životopis Notorious.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.