Rychle a zběsile: Tokijská jízda

The Fast and the Furious 3: Tokyo Drift

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Rychle a zběsile: Tokijská jízda /2006

Režie: Justin Lin

Hrají: Lucas Black, Bow Wow, Nikki Griffin, Jason J. Tobin, Sung Kang

Česká premiéra: 20.7.2006

USA premiéra: 16.6.2006

Na DVD od: 11.12.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Už je to pěkně dlouho, co jsme o Rychle a zběsile neslyšeli. První dva díly měly velký úspěch, ale producentům později nevyšla taktika nalákat do trojky Vina Diesela a zadními vrátky jim utekl i Paul Walker. Tuning ale neztratil na své síle a navíc se i v Americe rozšířilo povědomí o japonském kultovní anime Initial D, ve které se driftuje ostošest. Drift je ve své podstatě řízený smyk a vyžaduje skutečné řidičské umění. Japonské vršky a VTECové motory japonských pekáčů jsou na to jako stvořené a tak se nelze divit, že se nové Rychle a zběsile odehrává v Tokiu (chlapci scenáristi už to ale nestihnou, protože celovečerní hranou adaptaci Initial D natočili letos v Hong Kongu).

Hlavním hrdinou je Shaun Boswell. Nikdy nikam nezapadnul a žije jako samotář, takže jeho jediný styk s civilizovaným světem vede přes ostré vačky, výfuková potrubí a spálené pneumatiky. Rychlá jízda kolem bloku mu však nezřídka vyslouží pozornost policie a tak je Shaun raději přesídlen ke svému strýčkovi do Japonska, aby v Americe neměl zbytečné problémy. Už asi tušíte, že je to z deště pod okap. Japonsko je Mekkou pouličních závodníků a když si navíc Shaun nabrnkne ex-přítelkyni maníka, kterému se ne nadarmo říká Drift King, koleduje si o pořádné problémy. Nejen že tenhle chlápek projíždí vlásenky bez brzd, ale má i styky s japonskou mafií. Shaun bude muset hodně šlapat na plyn, aby všem těm trablům ujel.

Režírovat bude zelenáč Justin Lin, který se nedávno blýsknul nezávislou prvotinou Better Luck Tomorrow, v hlavní roli zelenáč číslo 2 - Lucas Black (Friday Night Lights), za nimi už pak jen spousta Japonců, nablýskaných sporťáků a nějaký ten hláškující černoch na okrasu. Může to dopadnout skvěle (jako jednička) nebo hrozně (jako dvojka). Nezbývá než si počkat.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Každoročně se i do kin dostanou filmy, při jejichž sledování se vám hromadí v hlavě tolik nadávek, že se až začnete bát, jestli se do recenze nakonec všechny vejdou. Ještě o něco horší to pak mají témata, ke kterým máte nějaký vztah a můžete tak scenáristu či režiséra snadno usvědčit z totálních podpásovek. A úplně nejhorší je, když se zároveň jedná o film, který nikdo nechtěl a všichni si o něm předem mysleli, že ho někdo podělá. Chtěl bych před následujícím výpraskem pogratulovat tvůrcům Ry...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda


DVD a Blu-ray filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.