Rychle a zběsile 8

The Fate of the Furious

Plakát k filmu Rychle a zběsile 8

Rychle a zběsile 8 /2017

Režie: F. Gary Gray

Hrají: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell, Charlize Theron

Česká premiéra: 13.4.2017

USA premiéra: 14.4.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (44)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (49)

Trailer 2

Rychle a zběsile 8: Trailer 2 Rychle a zběsile 8: Trailer 2 Rychle a zběsile 8: Trailer 2

Rychle a zběsile se transformovalo do sci-fi zhruba v pátém díle, takže nechápu, že někdo nad zdejšími šílenostmi ještě kroutí hlavou. Prostě tam bude ponorka, Rock přesměruje torpédo a Charlize Theron odřídí 100 aut na tabletu, aniž by to některou z postav nějak výrazně rozhodilo. Jistě, půlka internetu na tyhle nelogičnosti pravidelně nadává. Pak jsou ale vždycky plná kina, a kdyby se chlapci drželi zpátky, dostali by za uši, že prachsprostě recyklují. Takhle se nedá říct, že by do toho Dieselova parta nešla naplno a znovu neposouvala laťku toho, co se dá nacpat do akčního blockbusteru. A i když je nový trailer asi zbytečně dlouhý a nemá úplně závratné tempo, všichni to tam perou pod tlakem a já nevidím důvod tomuhle úletu nefandit.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (31)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (4)

International Trailer

Rychle a zběsile 8: International Trailer Rychle a zběsile 8: International Trailer Rychle a zběsile 8: International Trailer

Kubánskej sneak peek je v podstatě třičtvrtěminutovým spotem s úvodním pozváním od hezkých lidí z Karibiku, které asi ještě párkrát uvidíte, ale nikdy si je nezapamatujete... a óda na Kubu a to, jak se v ní dá muchlovat, když vypadáte jako Letty a Dom. Právě jejich lovestory a s ní spojené příběhové vrtule jsou v centru ukázky, která ale zvládne i v pár sekundách zaujmout mohutným akčním měřítkem, ať už na zamrzlých pláních, nebo s obrkulometem v ulicích. Všichni víme, co nás čeká, tak snad to režisér Straight Outta Compton ustál.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (52)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (17)

Super Bowl Spot

Rychle a zběsile 8: Super Bowl Spot Rychle a zběsile 8: Super Bowl Spot Rychle a zběsile 8: Super Bowl Spot

Vlastně mě ani nepřekvapuje, že v téhle sérii probíhají honičky Lamborghini s ponorkou, ničí se luxusní bouráky koulí používanou na likvidaci domů a hraje k tomu hlasitá tupá hudba. Lidi na to chodí a mně se konec konců líbila i ta sedmička. Tady už to na mě ale působí trošku zbytečně. Trošku na sílu. Rychle a zběsile nikdy nebylo o scénářích a vztazích mezi postavami (ačkoliv se Vin Diesel tvářil, že jo), ale udělat z klaďáka Dominica záporáka Dominica, aby se kvůli němu musel vracet na scénu Jason Statham a mohlo toho zase vybouchnout víc než posledně, to už je fakt lobotomie. Ta akce je fajn, ale u podobných filmů je potřeba, aby to celé bylo natolik zábavné, aby bylo člověku jedno, jak moc je to dementní. A tady mi poprvé připadá, že ta demence lehce převládá. Uvidíme v kině. Ale fandové asi dostanou přesně to, co chtějí, takže je to nakonec nejspíš jedno.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (72)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (60)

Trailer

Rychle a zběsile 8: Trailer Rychle a zběsile 8: Trailer Rychle a zběsile 8: Trailer

Krucinál, zase trefa. První upoutávka Rychle a zběsile 8 má sice přepálené 3 minuty, takže jí chybí pořádný tah na branku, naservírovala ale to hlavní - důvod, proč zase dorazit do kina. F. Gary Gray vytasí hned zkraje velký twist, který vám bez pochyby zvedne obočí, a zbytek traileru se pak jen veze na vlně "cože, jak to... WHAT?!" Někteří to samozřejmě sestřelí jako koninu a neříkám, že to ve finále konina nebude. Za mě je ale háček pevně zaseknutý, a když k tomu přihodím silné akční řemeslo a finální překvápko na ledu, zase tu vidím lákavý, bezhlavě nabitý popcorn, kterému se jen těžko říká ne. Oba palce nahoru!


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.