Rychle a zběsile 6

The Fast and Furious 6

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (22)
Plakát k filmu Rychle a zběsile 6

Rychle a zběsile 6 /2013

Režie: Justin Lin

Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Gina Carano

Česká premiéra: 23.5.2013

USA premiéra: 24.5.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rychle a zběsile 6

V kostce: "Už je toho příliš, ale to zároveň znamená, že toho rozhodně není málo. Jestli chcete jít na bezmozkový blockbuster z žánru, který měl podle všeho vymřít už v devadesátkách, pak dostáváte jedinečnou příležitost. Můžete ji promarnit brbláním o tom, že doba se mění, nebo se připoutat a začít ječet nadšením jako sedmiletá holčička při pohledu na školní brašnu Hello, Kitty. Vaše volba."

Galerie obrázků filmu Rychle a zběsile 6


Recenze filmu Rychle a zběsile 6

Rychlá a zběsilá parta si mohla už dávno dát pokoj. Po pátém dobrodružství jsou ze všech milionáři rozesetí po celé Zeměkouli a nemají potřebu si honit triko před konkurencí. Takže šmytec? Tak by to fungovalo, kdybychom byli v reálném světě, ale my mluvíme o filmových loutkách, které vodí na prstech nenažraní producenti. A proto začne Domovi bušit na dveře kostlivec z minulosti. Resp. na dveře mu zabuší Dwayne Johnson, to aby bromance z předchozího dílu mohla pokračovat (Paul Walker už má pře...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rychle a zběsile 6

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Rychle a zběsile 6

Zatím nevyšlo.


Související články

3.12.2016 20:00 FOTO: Ridley Scott na place Vetřelec: Covenant Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.11.2016 14:06 Highlandera natočí král hollywoodské akce Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
24.11.2016 01:00 První plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.11.2016 09:30 Mortal Kombat našel režiséra Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.11.2016 00:24 Fantastická zvířata mají balík, sesadila Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Série Rychle a zběsile vrátila do hry Vina Diesela i Paula Walkera a udělala konečně pořádnou akční hvězdu z Dwayna Johnsona. A taky se na ní dá dívat. Justin Lin po nevydařené trojce řádně šlápnul na plyn a naservíroval nám dva hodně našlapané filmy plné adrenalinu, honiček, akce a bitek. A diváci mu to sežrali i s navijákem. Teď se vrací s šestým filmem, kde se ke staré partě opět připojí Michelle Rodriguez a nově drsňačka Gina Carano a v rolích padouchů Luke Evans a řezník z The Raid Joe Taslim. Co se bude dít, nikdo z tvůrců prozradit nechce, ale podle všeho by si to tentokrát stará parta měla rozdat s konkurenční bandou zlodějů v Londýně. Dost se evidentně bude řešit i návrat Letty nebo další střet s agentem Hobbsem a jeho novým týmem. Konverzační drama nás evidentně nečeká.

© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.