Růžový panter 2

Pink Panther 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Růžový panter 2

Růžový panter 2 /2009

Režie: Harald Zwart

Hrají: Steve Martin, Jean Reno, Emily Mortimer, Andy Garcia, Alfred Molina

Česká premiéra: 26.2.2009

USA premiéra: 6.2.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Růžový panter 2

Steve Martin je dost podivný úkaz na filmovém nebi. Odjakživa působil jako komik, který prostě musí během příštích dvou let upadnout do zapomnění. Ale on stále přežívá a čas od času se mu podaří natočit i nějaký ten hit. Remake komediální klasiky Růžový panter dopadl přesně tak, jak většina lidí očekávala. Film nikoho moc nebavil, dost diváků dokonce i celkem naštval, ale přišlo na něj překvapivě hodně lidí, takže dvojka je jen logickým krokem. Ta se bude točit okolo zloděje, který se specializuje na krádeže slavných historických děl. A jelikož je na něj Jacues Clouseau krátký, musí spojit síly s dalšími detektivy. A ani jeden z nich není úplně normální. Tvůrci filmu Pink Panther si asi řekli, že to, co zabralo minule, zabere i tentokrát, akorát toho musí být víc. Namísto jednoho idiota se na nás tentokrát řítí celá banda natvrdlých detektivů. Z minula se vrací i Jean Reno, ale Kevina Klina v roli inspektora Dreyfuse nahradil John Cleese. A změna proběhla i na pozici režiséra. Bezkrevného a nezajímavého Shawna Levyho nahradil Harald Zwart, který je zodpovědný za velmi dobrou komedii Začalo to jedné žhavé noci, ale také režíroval „dětskou bondovku“ Agent Cody Banks. Jestli je to změna k lepšímu, nebo jestli bude Pink Panther 2 stejně nezajímavou komedií jako jednička, zjistíme v únoru.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Růžový panter 2


Recenze filmu Růžový panter 2

Émbééégé! Ano, hamburger je zpět a s ním i otřesný prošedivělý komisař, jehož hlášky by se měly nacpat do sondy a vyslat do vesmíru, aby žádný z potenciálních mimozemských sousedů neměl nikdy potřebu přiletět na Zemi. Mohli bychom to uzavřít slovy, že dvojka Růžového pantera je ještě o řád otřesnější než jednička, ale ne… ono si to zaslouží pár vět navíc.Stojí totiž za zmínku, že je tu na jednom místě Andy Garcia, Alfred Molina a Jeremy Irons v nedůstojných, ostudných a ostudně malých rolích ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Růžový panter 2


DVD a Blu-ray filmu Růžový panter 2

Zatím nevyšlo.


Související články

27.1.2017 11:17 Black Panther verbuje staré známé Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
18.10.2016 20:00 Poslechněte si hudební motiv z Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
6.9.2016 13:49 Jaký bude Black Panther? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
29.5.2016 12:43 Víkendový výplach #351 o Star Wars a Cannes Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
16.5.2016 12:39 Black Panther shání herecké posily Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.