Rumový deník

The Rum Diary

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Rumový deník

Rumový deník /2010

Režie: Bruce Robinson

Hrají: Johnny Depp, Amber Heard, Aaron Eckhart, Giovanni Ribisi, Richard Jenkins

Česká premiéra: 8.12.2011

USA premiéra: 28.10.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rumový deník

V kostce: "Johnny Depp chlastá rum, píše angažované články, chlastá další rum, nachází dívku svého srdce a pro změnu chlastá rum. To vše ve zručně realizovaném filmu... ale ve filmu tak fádním, že si na něj zítra ani nevzpomenete."

Galerie obrázků filmu Rumový deník


Recenze filmu Rumový deník

Představte si, že se vám do rukou dostane román nezřízeného alkoholika a narkomana Huntera S. Thompsona, který je shodou okolností také jedním z nejvýznamnějších amerických žurnalistů 2. poloviny 20. století. Ta kniha se jmenuje Rumový deník a pojednává o autorových novinářských začátcích, kdy psal pro druhořadé americké noviny v Portoriku na počátku 60. let. Kniha věrně zachycuje genius loci karibského ostrůvku, je zalidněna množstvím pitoreskních postaviček a natolik dýchá bohémským duchem,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rumový deník


DVD a Blu-ray filmu Rumový deník

Zatím nevyšlo.


Související články

12.9.2016 16:51 Sully od Hankse a Eastwooda je hit! Budou Oscaři? Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
20.7.2016 08:02 Zemřel režisér Pretty Woman Garry Marshall Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
5.8.2015 16:18 7 filmů herečky Bereniky Kohoutové Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
3.2.2015 17:00 Téma: 5 nejvýraznějších filmů letošního Sundance Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
26.1.2015 00:01 Sniper dál válí, Depp si připsal další propadák Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Někdo má ale kliku. Třeba Bruce Robinson. Už jste jeho jméno někdy slyšeli? Nejspíš ne. Poslední film natočil před sedmnácti lety a byla to průměrná detektivka Jennifer 8. Teď se ale vrací do Hollywoodu a záda mu kryjí herci, které by mu mohl závidět i Steven Spielberg. Děj The Rum Diary se bude odehrávat v polovině dvacátého století v Karibiku a jeho hlavním hrdinou bude novinář na volné noze, který píše do bezvýznamného plátku a poměrně mu to vyhovuje, avšak i tak by ocenil, kdyby jeho život vypadal trošku lépe. A čím víc se snaží, tím víc se ničí. A slovo Rum v názvu také asi nebude jen tak pro srandu. Kniha Huntera S. Thompsona v sobě určitě musí mít něco, co láká herecké hvězdy, protože zápletka na první pohled nevypadá nijak zvlášť zajímavě, ale Johnny Depp si blbé filmy nevybírá a Aaron Eckhart je po Temném rytíři také v pozici, kdy může říct „ne“ prakticky jakémukoliv filmu. Otázka tedy je, jak Robinson zvládne režii takhle velkého filmu, když za kamerou nestál skoro dvacet let.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.