Rozsudek smrti

Death Sentence

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Rozsudek smrti

Rozsudek smrti /2007

Režie: James Wan

Hrají: Kevin Bacon, Kelly Preston, John Goodman, Garrett Hedlund, Aisha Tyler

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 31.8.2007

Na DVD od: 11.2.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rozsudek smrti

V kostce: "Stokrát viděný příběh muže, který se rozhodne s pomocí brokovnice pomstít smrt svých blízkých, není v Rozsudku smrti zpracován nijak originálně. Režisér James Wan ale umí s kamerou hodně zajímavé věci a neztrácí se ani v působivě natočených přestřelkách, ani při budování temné atmosféry. Kevin Bacon v hlavní roli je navíc doopravdy výtečný. "

Galerie obrázků filmu Rozsudek smrti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Rozsudek smrti

Thrillery o tom, kterak se otec od rodiny mstí gangsterům za to, že znásilnili/zabili/unesli jeho blízké, jsou v podstatě všechny stejné. Na začátku je bezproblémová rodinka s usměvavými dítky, potom přijdou padouši a nakonec je hrdina všechny rozseká na hadry za to, co mu provedli. Tahle jednoduchá žánrová formule funguje už desítky let a těžko se k ní dá vymyslet něco originálního. Mnohem víc tu zkrátka záleží na tom, jak ke své práci přistoupí režisér a scénárista může sáhnout do šuplíku s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rozsudek smrti


DVD a Blu-ray filmu Rozsudek smrti

Zatím nevyšlo.


Související články

10.12.2016 14:42 S kým se porve Logan? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.12.2016 09:55 Jackie Chan proti drogovým kartelům Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
23.11.2016 17:28 MoneyZone: Jaký bude otvírák Rogue One? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
20.11.2016 12:17 Víkendový výplach #376 o Star Wars a zbraních Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Gangsteři se nikdy nepoučí. Copak je to tak těžké vybít celou rodinu? Ne. Ale vždycky se najde nějaký flákač, který je líný vyměnit si zásobník, aby dorazil umírajícího fotříka a s přesvědčením, že stejně vykrvácí, ho nechá ležet chroptícího na podlaze. Bohužel tatíci, kteří museli sledovat smrt svých dítek, mají tuhý kořínek. A pak se chtějí mstít. Krutě, nelítostně a brutálně. Charles Bronson si na podobném přístupu založil kariéru, ale teď zkouší klasické téma přenést do jednadvacátého století James Wan. Ten si udělal jméno na prvním Saw a předvedl, že i s malými penězi se dá natočit opravdu hodně dobrý film. Teď těch peněz dostal víc. Díky tomu bude padouchy po městě nahánět Kevin Bacon, který si sice podobnou roli ještě nevyzkoušel, ale amatérského likvidátora by měl zvládnout bez problémů. S Wanovou agresivní režií by mohlo i tohle neoriginální téma být zajímavé. Drsných akčních filmů je v posledních letech pomálu a zrovna něco jako Death Sentence by mohlo fanouškům akčních thrillerů zvednout náladu. Otázkou je, jak se na filmu podepíše fakt, že Wan letos v kinech uvede ještě svůj „loutkový“ horor Dead Silence. Snad si svůj rozvrh uspořádal dobře a věnoval oběma filmům maximum. Byla by škoda, kdyby si tak talentovaný režisér zničil kariéru tím, že by během jednoho roku odfláknul rovnou dva filmy.

© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.