Rozpolcený

Split

Plakát k filmu Rozpolcený

Rozpolcený /2017

Režie: M. Night Shyamalan

Hrají: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Kim Director, Sterling K. Brown, Jessica Sula

Česká premiéra: 19.1.2017

USA premiéra: 20.1.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (37)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (14)

Trailer 2

Rozpolcený: Trailer 2 Rozpolcený: Trailer 2 Rozpolcený: Trailer 2

McAvoye mám rád, bohužel sám odtáhne film jen zcela výjimečně, ale právě tohle by mu mohlo pomoci získat nějaké to renomé, díky němuž by mu v Hollywoodu přihráli zajímavější role. Ačkoliv ho tu vidíme jen v několika podobách, mluví se o desítkách „osobností“ a je tak dost možné, že tenhle jeho magor se teprve rozjíždí. A vlastně i ta naznačená proměna v něco nelidského zní celkem lákavě. I druhá upoutávka zkrátka dovede zaujmout hereckou exhibicí hlavní hvězdy, ale i dost nepříjemnými zvuky. Fakt to někdy zní, jak když člověk škrábe nehty po tabuli. Menší prostor by navíc Shyamalanovi, který se snad skutečně zvedá z těch blitek, ve kterých se topil, mohl sednout, a já se začínám skutečně těšit na originální a strhující thrillerovou jízdu. I když už v upoutávce to je celé až nepříjemně znepokojující.  


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (46)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (13)

Trailer

Rozpolcený: Trailer Rozpolcený: Trailer Rozpolcený: Trailer

Shy zpátky v první lize? Už to tak vypadá! Postupný propad do vyhnanství, ve kterém jeho autorské scénáře už udivovaly víc demencí než originalitou a velké trikové produkce zakončoval místo ovací vestoje nechtěný smích, docela překvapivě ukončil loňský found-footage horor The Visit. Malý rozpočet, pokora a řemeslně zručné napínání vykoply Shye zpátky mezi ekonomicky úspěšné filmaře a dovolily mu poskočit zase o level výš: K nápaditému, přesto produkčně i pojetím komornímu thrilleru o Jamesi McAvoyovi, jenž si jako schizofrenik užívá svých 23 osobností a při tom týrá, pomáhá i děsí drobné slečny. Už trailer je napínavý, hlavně ale hodně láká na vděčnou hereckou one-man show, která by mohla být správně psycho.

 


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.