Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Rozchod

Rozchod /2009

Režie: Catherine Corsini

Hrají: Kristin Scott Thomas, Sergi López, Yvan Attal, Bernard Blancan, Aladin Reibel

Česká premiéra: 27.5.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rozchod

V kostce: "Myslela si, že má spokojený život, ale stačilo pár minut ve společnosti námezdního dělníka a najednou i v padesáti všechno jinak. Rozchod je rychlé a úderné skoro-stylistické cvičení na téma láska, které od úplného stylistického cvičení odlišuje fantastický herecký výkon Kristin Scott Thomas a společnou s ním má naopak skutečnost, že si tu nikdo nehraje na žádné umění."

Galerie obrázků filmu Rozchod

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Rozchod

Upřímně? Buďme rádi, že tu evropskou vlnu pořád máme. I když ne pro ty kvanta spektakulárních trikových náloží, tak alespoň pro ty nálože emocionální. A co je na tom nejlepší, občas to jde i s herci, kteří se sem tam míhají v hollywoodských luzích a hájích.Premisa Rozchodu není nijak rozmáchlá a v podstatě se zasekne na svém podstatném sdělení o mnoho dříve, než je v žánru zvykem. To znamená asi po patnácti minutách. Pak už jde jenom o to „jak“ a jediné „proč“ připadá na dovysvětlení nejednoz...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rozchod

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Rozchod

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
31.1.2017 03:45 OFICIÁLNĚ: Affleck Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
14.3.2013 13:33 Bitva buchet #2.6: Jak se jmenuješ, holčičko? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
8.3.2013 16:00 Téma: 5 věcí, které chceme od třetí Pařby Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Už je to pár let, co byla Kristin Scott Thomas považována za hvězdu. Anglický pacient zapadl stejně jako ona, pořád ale umí čas od času natočit dobrý film. A Rozchod prý dobrý je. Hlavní hrdinkou je tu čtyřicátnice Suzanne, která žije na jihu Francie a stará se o dvě děti. A nudí se. Rozhodne se tedy vrátit se do práce, a proto její manžel najme bývalého vězně Ivana, aby postavil za domem fyzioterapeutickou ordinaci. Suzanne ale brzy zjistí, že by chtěla, aby pro ni byl Ivan víc než jen námezdní pracovní silou, rozejít se s manželem a opustit rodinu však nebude jednoduché. Rozchod předchází poměrně pozitivní kritika a krom Kristin Scott Thomas se tu najde i pár zajímavých evropských herců, takže pokud máte chuť na něco intelektuálně náročnějšího, možná, že tenhle film vás uspokojí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.