RocknRolla

RocknRolla

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu RocknRolla

RocknRolla /2008

Režie: Guy Ritchie

Hrají: Gerard Butler, Thandie Newton, Mark Strong, Tom Wilkinson, Karel Roden

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 8.10.2008

Na DVD od: 20.5.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu RocknRolla

V kostce: "Podsvětí, ruská mafie, londýnští gangsteři, parta budižkičemů, ukradený obraz, zbraně, drogy, sex, rock'n'roll a Karel Roden. To vše v úhledném balíčku od režiséra nejpovolanějšího. Aneb Guy Ritchie je zpět v první lize a pokud máte jeho vyprávěcí poetiku alespoň trochu rádi, měli byste být u toho. RocknRolla je ztělesěním stylu, humoru a akce v tom správném poměru."

Galerie obrázků filmu RocknRolla


Recenze filmu RocknRolla

RocknRolla = opravdový rocker, který do toho jde celým srdcem za jakoukoliv cenu. (Ottův naučný slovník… možná)Paralela režijního nasazení posledního filmu Guy Ritchieho a jeho názvu téměř určitě není náhodná. Rozhodně Ritchieho podezřívám, že ji chtěl divákovi „nenápadně“ podsunout a oznámit tak všem, že je zpět a jeho režijní kariéra nabrala nový dech. A že on sám je Rocknrolla tohoto žánru. Faktem zůstává, že chvástání je na místě. Ritchie do toho opravdu šel celým srdcem a nabídl pravý tr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu RocknRolla


DVD a Blu-ray filmu RocknRolla

Zatím nevyšlo.


Související články

24.9.2015 19:00 Režisérská elita #12: Guy Ritchie Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
10.8.2013 12:42 Téma: Sbohem a dík za všechny flashforwardy Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
21.11.2011 19:19 Akira a hvězdy z Twilightu i Promethea Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
11.9.2011 12:25 Víkendový výplach #105 o botách a Indym Rubrika: Novinky Diskuze: 65 příspěvků
13.5.2010 18:29 Téma: Filmy, které málem byly Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Guy Ritchie natočil dvě parádní gangsterky plné černého humoru a režijní originality a pak se oženil. A jeho manželka Madonna mu nejspíš začala kecat do řemesla. Romantičtí Trosečníci byli spíš takový nepovedený svatební dar než normální film a Revolver byl natolik šílený, že ho snad úplně nepochopil ani sám režisér. Teď to ale vypadá, že se Ritchie hodlá vrátit k žánru, ve kterém se cítí nejlépe. RocknRolla by měla být drsná gangsterka z londýnského podsvětí, kde člověk může přijít k úrazu dřív, než stačí vůbec zjistit proč. Tentokrát se budou pouliční zlodějíčci i luxusní gangsteři pokoušet přijít na to, co v hlavním městě Velké Británie dělá ruská mafie a co je pravdy na tom, že se chystá jakási tajemná dohoda za miliony dolarů. A to už je částka, kvůli které stojí za to ustřelit někomu hlavu. Jason Statham má sice hodně práce v Hollywoodu, ale Ritchiemu se podařilo do hlavní role ukecat dalšího prvotřídního drsňáka. Gerard Butler je po Třístovce hodně v kurzu a tohle téma by mu mohlo sedět. Thandie Newton i Tom Wilkinson málokdy zklamou a český import Karel Roden je už jen tou pomyslnou třešničkou na dortu. Věřme, že Ritchie ještě nezapomněl, jak se natáčí ta správná drsná podívaná.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.