Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (21)
Plakát k filmu Robocop

Robocop /2014

Režie: José Padilha

Hrají: Joel Kinnaman, Gary Oldman, Samuel L. Jackson, Abbie Cornish, Jay Baruchel

Česká premiéra: 6.2.2014

USA premiéra: 12.2.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Robocop

V kostce: "Policista Alex Murphy měl být zavražděn, ale přežil. Tak nějak napůl. Jeho tělo je na kusy, a tak se společnost OmniCorp rozhodne dát mu nové – robotické a využít ho nejen v boji s kriminalitou, ale i při snaze ovládnout americký trh s roboty. Nikdo ale nečekal, jak se bude Murphy vyrovnávat se svým novým životem a že se nebude bát došlápnout si i na své tvůrce. Nový Robocop nabízí sice jen lehce nadprůměrnou akci, ale zase dokáže zaujmout zajímavým dějem, skvěle napsanými a zahranými charaktery a působivým světem budoucnosti. Remake, který si svou existenci bez debat zaslouží. "

Galerie obrázků filmu Robocop


Recenze filmu Robocop

Jméno holandského režiséra Paula Verhoevena těm později narozeným filmovým fandům možná dnes už moc neřekne, protože jeho poslední hollywoodská věc je čtrnáct let starý Muž bez stínu, ale jeho brutální a zároveň i velice inteligentní pecky se staly klasikou. A to platí i pro příběh robotického policajta. Všichni ovšem víme, že doba hájení pro podobné pecky není nekonečná, a tak jsme tu před dvěma lety měli novou verzi Verhoevenova Total Recall a nedopadlo to moc dobře. O letošním Robocopovi t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Robocop

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Robocop

Zatím nevyšlo.


Související články

13.5.2016 09:49 TZ Robocop v daleké budoucnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.2.2015 14:00 Wolverine, Deadpool a kdo dál? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
4.1.2015 10:07 Nejlepší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 112 příspěvků
8.7.2014 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
2.7.2014 13:00 Nejlepší filmy první poloviny roku Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

RoboCop je taková klasika, že remake byl jen otázkou času. Chvilku se okolo něho motal Darren Aronofsky, nakonec u něj však skončil José Padilha, jehož dvě Elitní jednotky jsou sakra dobré filmy a režisér v nich ukázal, že nemá problém kombinovat drsné násilí s trošku chytřejšími tématy. A toho bychom se měli dočkat i v novém RoboCopovi. Hlavním hrdinou bude opět policista Alex Murphy, kterému jedna šichta nevyjde úplně podle představ a on skončí rozstřílený na kusy. Jeho mozek však stále funguje, a tak padne rozhodnutí, že se Murphy stane součástí projektu, jenž by měl změnit budoucnost policie. Stane se z něj RoboCop, robotický policajt s lidským mozkem. Jak ale hlava zareaguje na to, že už vlastně nemá tělo? A jak se Murphy vyrovná s tím, že přišel o rodinu a po ulicích pořád chodí lidé, kteří jsou zodpovědní za jeho „smrt“? V hlavní roli se objeví talentovaný Joel Kinnamon, kterému bude krýt záda Gary Oldman jako tvůrce RoboCopa, Samuel L. Jackson v roli mediálního magnáta nebo Hugh Laurie coby hlavní záporák. Jsme hodně zvědaví.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.