Robinsonovi

Meet the Robinsons

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Robinsonovi

Robinsonovi /2007

Režie: Stephen J. Anderson

Hrají: Angela Bassett, Kelly Ripa, Tom Selleck, Harland Williams

Česká premiéra: 5.4.2007

USA premiéra: 30.3.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Robinsonovi

Stěžovat si na množství kontra kvalitu animáků v dnešní době už snad ani nemá cenu. Lepší bude se s tím smířit, žádná změna se totiž rozhodně konat nebude: Osvědčený recept „rychle slepíme něco za babku, ony na to děti stejně přijdou“ funguje naprosto precizně, tak proč na tom něco měnit. Že na tom nejvíc tratíme my, diváci, co chtějí trochu víc než mluvící 3D objekty v 70 minutovém filmu… to přece nikoho nezajímá. A tak tu máme další neoriginální počítačově animovanou taškařici o hodném chlapci a zlu, které z něj udělá nejprve smutného hodného chlapce a pak pomstychtivého hodného chlapce. To je totiž tak: Lewis je geniální dvanáctiletý vynálezce. Kromě mluvící žárovky a tampónů, které svítí ve tmě, přinesl světu také scanner paměti. Ten funguje tak, že ho někomu namíříte na hlavu a můžete si z ní vzít prakticky co chcete (kromě mozku samotného… ten jedinci zůstane ;). Lewis ho chce nenápadně použít na svou matku, aby se dozvěděl, jaký byl pravý důvod toho, že ho dala k adopci. Jenže, jak už to tak bývá, poblíž geniálních vynálezů se vyskytují i oškliví záporáci. A tak se stane, že se scanner paměti dostane do nesprávných rukou, které ho samozřejmě chtějí použít k ovládnutí světa. Je třeba zakročit! A tak se Lewis vydává na dlouho a nebezpečnou cestu plnou zlých poskoků, ale i nových přátel a roztomilých zvířátek z knížek Walta Disneye. Jů.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Robinsonovi

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Robinsonovi

Studio Walta Disneyho je ve svém oboru legendou a není nikdo, kdo by se mu mohl rovnat v počtu kvalitních animáků. Bohužel všichni víme, jaká je situace dnes. Společnost Walt Disney žije spíš ze svého slavného jména a příběhy, které dříve bavily davy a vydělávaly peníze, jsou dnes už jen vzpomínkou. U Disneyho zkrátka někomu trošku ujel vlak a v posledních letech se v podstatě jen recyklují staré nápady a jednoduché scénáře, kterým chybí potřebná jiskra, která by je odlišila od konkurence a v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Robinsonovi


DVD a Blu-ray filmu Robinsonovi

Zatím nevyšlo.


Související články

4.9.2016 12:13 Víkendový výplach #365 o vraždících strojích a parfému Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
4.4.2016 00:28 Batman v Superman je rychlokvaška! Rekordně klesá Rubrika: Novinky Diskuze: 91 příspěvků
28.3.2016 15:02 Batman se Supermanem zlámali kasovní rekordy! Rubrika: Novinky Diskuze: 68 příspěvků
6.1.2016 13:00 První dojmy: Osm hrozných Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
12.11.2014 14:00 Na co do kina: 7 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.