Robin Hood

Robin Hood

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (92)
Plakát k filmu Robin Hood

Robin Hood /2010

Režie: Ridley Scott

Hrají: Russell Crowe, Mark Strong, Cate Blanchett, Scott Grimes, Kevin Durand, Bronson Webb

Česká premiéra: 13.5.2010

USA premiéra: 14.5.2010

Na DVD od: 13.9.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Robin Hood

Robin Hood s Kevinem Costnerem je bez debat skvělý, ostatně V.I.M. si u nás nevysloužil jen díky pohledné tváři hlavního představitele. Ten nový už takový krasavec nebude a kdyby se natáčení neodsouvalo, zřejmě by měl i pivní pupek - Russell Crowe se totiž do hubnutí dvakrát neměl. Každopádně jakmile zazní jména Russell Crowe a Ridley Scott, většina filmových fanoušků zbystří - tahle dvojice zklame jen málokdy (Gladiátor, Dobrý ročník, Americký gangster, Labyrint lží - ani o jednom se nedá říct, že by to byl špatný film, spolu jim to prostě jde). S Robinem Hoodem se navíc vracejí ke svým společným začátkům - k historickému filmu, tedy k žánru, který Scott zvládá perfektně (Království nebeské je velmi nedoceněný film, obzvlášt Director´s Cut je naprosto skvělý). Známou dvojku navíc doplní Cate Blanchett, co víc by si mohl člověk přát? Pozor, pravděpodobně nás ale nečeká klasický Hood, který zlým bere a hodným dává. Ridley Scott se zmínil, že z Crowea hodlá udělat velmi spornou postavu a divák by si měl během filmu lámat hlavu s tím, kdo vlastně stojí na té správné straně. Scott si je zřejmě vědom, že dušínovským hrdinům odzvonilo a chce to trochu brnkání na nervy. Doufejme, že se s tímhle filmem opět vrátí na vrchol, z hlediska tržeb si totiž poslední dobou moc dobře nevede.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Robin Hood


Recenze filmu Robin Hood

Je jedno, jestli se mu říká Robin Hood, Robin Loxley (či Locksley) nebo Robin Longstride. Mýtus o dobrodruhovi, který bohatým bral a chudým dával, bude v lidech rezonovat i v dobách sporů o třinácté důchody a milionářskou daň. Ta zbojnická historka je věčná a navěky inspirující – a i když se vyprávěla tisíckrát, lidé se naučili ji aktualizovat tak, aby zvládla obstát v jakémkoli čase a v libovolném prostoru.Tápající studio Universal poslední měsíce výrazně zatlačilo na ověřené značky a nosné ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Robin Hood


DVD a Blu-ray filmu Robin Hood

Zatím nevyšlo.


Související články

7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
4.3.2017 22:00 Českého lva 2016 nekompromisně ovládl Masaryk Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
24.2.2017 10:14 Batman má režiséra i parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
23.2.2017 09:30 Téma: Co je to vlastně ta wickovská akce? Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.