Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu Rivalové

Rivalové /2013

Režie: Ron Howard

Hrají: Daniel Brühl, Chris Hemsworth, Olivia Wilde, Natalie Dormer

Česká premiéra: 3.10.2013

USA premiéra: 27.9.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rivalové

V kostce: "Filmy se prý dělají pro prachy, pro Oscary nebo z čiré lásky. Ale ať už tomuhle škatulkování věříte nebo ne, Rivalové vás přesvědčí o tom, že mají srdce i koule na správném místě a nebojí se je použít, když jde do tuhého. A do tuhého jde v tomhle případě prakticky pořád. Neuvěřitelně strhující drama, které závoděním vlastně jen střídmě cukruje celkový dojem. "

Galerie obrázků filmu Rivalové


Recenze filmu Rivalové

Formulový sport pamatuje hodně rivalů, soutěživost ostatně vychází ze samotné jeho podstaty. Všichni na startu chtějí být nejrychlejší a jsou ochotni na oltář úspěchu obětovat cokoliv. Soutěživost Jamese Hunta a Nikiho Laudy byla přesto důležitější. V sedmdesátých letech přikovala k Formuli 1 neskutečné množství fanoušků a přenesla ji do nové éry masových médií. Jejich souboj na ostří nože způsobil, že na konci sedmdesátých let nakoupily vysílací práva všechny důležité televizní stanice po ce...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rivalové

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Rivalové

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
2.10.2016 18:45 První plakát Pirátů z Karibiku 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.7.2016 12:00 Téma: Terence Hill a Bud Spencer: Dvě mlátičky mezi nebem a peklem Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
25.4.2016 00:04 Lovec propadl, kina drtí hity od Disneyho Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
1.3.2016 13:00 25 skvělých filmů, které nemají ani jednu nominaci na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

O sedmdesátých letech minulého století se mluví jako o zlaté éře Formule 1. Tehdy neexistavala tak přísná pravidla, vozy nebyly nabušené elektronikou a závodníci nebyli takové bačkory - do předjíždění se hnali v situacích, v nichž bychom si to nedovolili ani u herní konzole s ovladačem v ruce. Přesně do tohoto období se podívá Ron Howard, člověk, který za sebou má krom adaptací Dana Browna třeba Čistou duši nebo Apollo 13. Sledovat bude dva odvěké rivaly Nikiho Laudu (Brühl) a Jamese Hunta (Hemsworth), a to jak v jejich profesním, tak v osobním životě. Konkrétně se film odehrává po šestasedmdesátém roce, kdy se Lauda vzpamatovává z téměř smrtelné nehody a vrací se zpět do hry, aby si to s britským playboyem rozdal v honbě za titulem světového šampiona. Howard se pravděpodobně více než samotným závodům bude věnovat právě dramatům, která se kolem hlavních hrdinů rozplétají, na to si ale stěžovat nelze - obsazení má výborné a pokud bude film šlapat stejně jako jeho poslední dobové zářezy (Duel Frost / Nixon, Apollo 13, Cinderella Man), máme se na co těšit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.