Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Rio

Rio /2011

Režie: Carlos Saldanha

Hrají: Anne Hathaway, George Lopez, Rodrigo Santoro, Michael Cera

Česká premiéra: 14.4.2011

USA premiéra: 15.4.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rio

V kostce: "Papoušek Blu je poslední sameček svého druhu, a tak se jeho majitelka rozhodne odcestovat do Ria a seznámit ho s Perlou. Třeba z toho budou prckové. Blu a Perla se však stanou oběťmi únosu a musí bojovat o přežití v džungli velkoměsta i v té skutečné. A krom toho se Blu musí naučit létat. Rio je průměrný animovaný film, který přichází na trh s nepříliš zajímavou zápletkou, okoukaným humorem a nudnými vtipy. Je veselý, barevný a rozjuchaný. Ale bohužel není moc zábavný. Konkurence těmhle papouškům už dávno uletěla. "

Galerie obrázků filmu Rio


Recenze filmu Rio

Trailery lžou, to byla jedna z prvních věcí, kterou se musel každý návštěvník kina naučit. Obyčejně totiž platí, že když ve filmu všechno vybuchuje a každá věta je hláška hodná tesání do kamene, bude to v celovečerní stopáži o trošku slabší a vedle akce se bude třeba i normálně mluvit nebo se dokonce budou řešit vztahy. Výjimky samozřejmě potvrzují pravidlo a jednou z výjimek je i Rio. Tenhle animák měl zoufale průměrné trailery. A film je na tom úplně stejně. Pokud jste upoutávky minuli a tě...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rio


DVD a Blu-ray filmu Rio

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Cival)

Tenhle pták koukal příliš často na Objektiv. V jednom zapadákově ve státě Minnesota už se nudil. Pro jeho loserská křídla tu bylo příliš málo povyražení. Proto se vydal na druhý konec kontinentu, přímo do brazilského Ria de Janeira, kde může konečně zažít velké dobrodružství a zjistit, co všechno v něm dříme. Tvůrci Doby ledové chtějí najít další 3D animovanou sérii - vyjde jim to?

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.