Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Rio 2

Rio 2 /2014

Režie: Carlos Saldanha

Hrají: Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, Jamie Foxx, Leslie Mann, Rodrigo Santoro

Česká premiéra: 10.4.2014

USA premiéra: 14.4.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rio 2

Animák Rio sice nepatří zdaleka mezi ty nejlepší a šlo spíš o průměrnou podívanou, ale vydělal dost peněz a to je ve výsledku to jediné, co tvůrce zajímá, pokud chtějí dvojku. A tak ji dostali. Zatímco v prvním díle dorazil na scénu papoušek, který se bál létat, tentokrát museli tvůrci přijít s něčím jiným. Tedy alespoň částečně, protože Blu a Perla budou mít ptáčátka a jedno z nich bude mít strach z výšek. Hlavní zpráva ale je, že děj se má odehrávat během mistrovství světa ve fotbale. Těžko říct, jak z toho všeho smíchat smysluplnný příběh, ale to je konec konců problém Carlose Saldanhy, jenž má krom jedničky na kontě i Doby ledové nebo Roboty.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Rio 2


Recenze filmu Rio 2

Animáky mají jednu obrovskou výhodu. Tvůrci mohou pustit z řetězu svou fantazii a užít si, že je omezuje jen rozpočet a příkazy od studia, nikoliv náročnost kaskadérských kousků, vizuálních efektů nebo fyzikálních zákonů. Pak mohou vzniknout pecky jako Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana, Lego, Úžasňákovi nebo Jak vycvičit draka. Zkrátka sakra dobré filmy. Rio 2 se k téhle partě nezařadí. Ani zdaleka. Přiznám se, že mě dokáže fakt hodně vytočit, když si někdo myslí, že animovanému filmu s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rio 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Rio 2

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.