Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec /2006

Režie: Adam McKay

Hrají: Will Ferrell, Sacha Baron Cohen, Chris Parnell, Leslie Bibb, Michael Clarke Duncan

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 4.8.2006

Na DVD od: 26.2.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Will Ferrell jako automobilový závodník. Pět slov stačilo k tomu, aby Sony odklepla Adamu McKayovi (Zprávař) jeho další projekt. Všichni jsme ostatně viděli, co dokázal s Ronem Burgundym a v tomhle filmu zřejmě Will Ferrell jen vymění sako za závodní kombinézu a stane se z něj nejdivočejší řidič série NASCAR, která je v Americe neskutečně oblíbená (takové to monotónní kroužení po oválu, však to znáte). Ostatně byla námětem např. i pro Cruisův "Top Gun na kolech", akční Bouřlivé dny. Ferrell s McKayem na to jdou ale samozřejmě od lesa a v příběhu o nejrůznějších naschválech mezi závodníky, půjde především o dobře načasované gagy a žiletkovou komiku. V tomhle ohledu Ferrella podrží sám Ali G aka Sacha Baron Cohen a také kolega ze Zprávaře, Chris Parnell. Snímek zatím stihnul vystřídat hned několik krycích jmen (Talladega Nights možná není finální název) a momentálně se do něj stříhá, aby se mohl 4. srpna vydat do kin. Proslýchá se, že McKay opět natočil trochu víc materiálu, než by bylo zdrávo (že bychom se dočkali videosequelu, jako v případě Zprávaře?), ale se slušným rozpočtem si nějaké to plýtvání můžete dovolit (film se každopádně natáčel jen necelé dva měsíce, což je opravdu rychlovka). A pokud marně luštíte onen název, Talladega je jedna z nejslavnějších NASCAR tratí, nachazející se v Alabamě. Radši si předplaťte ESPN, protože tahle megawattová kružítka jsou komplikovanější, než by se na první pohled zdálo. Tedy... ne že byste potřebovali nějaké znalosti k tomu, aby vám Will Ferrell mohl rekonfigurovat bránici, ale mohlo by vám utéct pár interních vtípků a to přece nechcete.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Před pár lety byl Will Ferrell jen člověkem, který fanouškům Kevina Smithe kazil zážitek z filmu Jay a Tichý Bob vrací úder. Dva roky nazpět ale zabodoval parádní a velice osobitou komedií Zprávař, kde ho nechal režisér Adam McKay improvizovat o sto šest, čímž většině naší redakce málem přivodil srdeční zástavu. A vítězný tým se většinou nemění, proto se Ferrell a McKay rozhodli svou spolupráci zopakovat a natočili příběh Ricky Bobbyho. Film, který vám ukáže, jak rychle může nejzábavnější kom...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec


DVD a Blu-ray filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
21.2.2017 18:00 První fotka obsazení sólovky Hana Sola Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
12.1.2017 13:32 Anděl páně 2 přepisuje rekordy Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
25.9.2016 21:15 Sedm statečných dech nevyrazilo, na Čápy to stačí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.