Reportér v ringu

Resurrecting the Champ

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Reportér v ringu

Reportér v ringu /2007

Režie: Rod Lurie

Hrají: Samuel L. Jackson, Josh Hartnett, Kathryn Morris, Teri Harcher, Alan Alda

Česká premiéra: 20.3.2008

USA premiéra: 24.8.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Reportér v ringu

V kostce: "Potkali se u popelnic. Jeden chtěl konečně prorazit na stránkách denverských novin, druhému nevadilo odběhnout od houmlesáctví na plný úvazek a vrátit se ve vzpommínkách k dobám zašlé slávy. V konverzačce Roda Lurieho se mezi touhle dvojkou sice najde několik důvtipných paralalel, vlažné tempo a nedotaženost některých motivů sráží boxera i novináře do šedého průměru, který mohl klidně jít rovnou na DVD."

Galerie obrázků filmu Reportér v ringu


Recenze filmu Reportér v ringu

Některým krokům domácích distributorů nerozumím. A určitě ne jenom já. Zatímco o Gondryho Be Kind, Rewind nikdo nestojí, Vlak do Yumy nabírá zpoždění v řádu měsíců a Hustá mlha Franka Darabonta ohromuje jen cestovatele a nedočkavé piráty (kdo by se jim divil, že...), na plátna kin si to klidně přihrne zapomenuté drama z prostředí sportovní žurnalistiky. Jeho atraktivitu myslím dokonale shrnuje klíčové slovo „Box Office Flop“ (ve volném překladu „komerční propadák“), umístěné v profilu na IMDb...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Reportér v ringu


DVD a Blu-ray filmu Reportér v ringu

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2017 12:00 Víkendový výplach #388 o krásce a Voldemortovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
18.1.2017 17:55 Gibson odhalil svůj snový projekt Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
14.11.2016 11:30 První reakce: Fantastická zvířata a kde je najít Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
2.10.2016 12:40 Víkendový výplach #369 o Mad Maxovi a Skále Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
4.8.2016 19:00 Téma: Proč Suicide Squad není strašná pecka? Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Samuel L. Jackson už stačil všechny přesvědčit, že i ve svých téměř šedesáti zvládá držet krok s herci o generaci mladšími a většině z nich by v soutěži „The Coolest man on the planet“ nakopal řiť. Člověk by už skoro zapomněl, že tenhle herec neumí jen hláškovat a rvát se s hady a jinou havětí, ale že bez problémů zvládá i náročnější herecké polohy. Všem, kdo zapomněli, že se může chlubit i jednou oscarovou nominací, hodlá svou „charakternější a umělecky náročnější“ tvář už brzy připomenout. Zahraje si postaršího bezdomovce, který se shodou náhod seznámí se sportovním žurnalistou, jenž v něm pozná bývalou boxerskou hvězdu, o které si celý svět myslel, že už je dávno mrtvá. Společně se rozhodnou zkusit to od začátku a z prohrábavače popelnic se opět stává dříč, který je rozhodnutý vybojovat si mezi provazy druhou šanci. Rocky Balboa si nedávno v kinech vyboxoval celkem solidní tržby a možná až překvapivě dobré recenze, takže boxersky-pozitivní diváci se teď možná klepou na další kolo. Resurrecting the Champ by jim ho mělo dát. Herecká parta působí sympaticky, ale režisér Rod Lurie má ve své filmografii zatím jako největší „bombu“ pouze průměrnou Poslední pevnost. Snad za těch šest let nasbíral v televizi dost zkušeností, aby mu pod rukama nevzniklo ubulené drama, ve kterém se na konci budou všichni objímat.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.