Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu Repo Men

Repo Men /2009

Režie: Miguel Sapochnik

Hrají: Jude Law, Forest Whitaker, Alice Braga, Liev Schreiber, Carice van Houten

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 19.3.2010

Na DVD od: 24.10.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Repo Men

V kostce: "Potřebujete nové srdce? Kupte si ho. Nestíháte splácet? Remy a Jake se u vás doma staví a donutí vás zboží vrátit. Co se ale stane, když se Remy po nehodě probudí a zjistí, že mu v hrudi tluče stroj, za nějž bude muset zaplatit pár desítek tisíc dolarů? Drsné akční béčko má sice příběh, za nějž by se stydělo i dítě předškolního věku, na druhou stranu jsou tu ale výtečné akční scény, zábavní herci a nádherně úchylný soundtrack. "

Galerie obrázků filmu Repo Men


Recenze filmu Repo Men

Dvacáté první století je vyměklé. Tedy alespoň v Hollywoodu. Ještě před pár lety se s nadsázkou říkalo, že ve filmech může hrdina rozstřílet na kusy stovky lidí, ale musí u toho mluvit slušně. Dnes už po nich často ani nesmí střílet a když už to má povolené, záporáci umírají mimo záběr. Málokdo má dnes koule natočit něco, co bude drsné, brutální, vulgární a naštve to všechny ty přecitlivělé matky, zástupce církví a sekt nebo jen idioty, kteří mají moc volného času a protestují úplně proti vše...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Repo Men


DVD a Blu-ray filmu Repo Men

Zatím nevyšlo.


Související články

2.4.2011 13:31 Encyklopedie akčního filmu: akce vs. realita Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
8.2.2011 20:43 15 největších zklamání v pokladnách 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
6.1.2011 10:27 Rok 2010 v kostce - 1. část Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
27.12.2010 16:03 Nejlepší filmy roku 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 86 příspěvků
9.4.2010 19:30 Téma: Universal začíná šetřit Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Hypotéky jsou mor. Když člověk špatně počítá, tak se ani nestihne rozkoukat a najednou dluží, kam se podívá. V tom lepším případě mu banka zabaví dům, v horším přijede dvoumetrový Rus a zlomí člověku čelist a pak mu zabaví dům. Repo Men se odehrává v budoucnosti, kdy se svět a hypotéky dostaly na novou úroveň. Člověk si může na splátky pořídit i náhradní orgány a prodloužit si tak život. To je případ i Remyho, jenž se rozhodl koupit si nové srdce. Bohužel zjistil, že nemá dost peněz na to, aby ho splácel. A tudíž ho bude muset vrátit, což pro něj bude mít fatální následky. Remy se tedy rozhodne zdrhnout, ale brzy zjišťuje, že se tentokrát opravdu hodně přepočítal a bude se muset sakra ohánět, aby se z téhle šlamastiky dostal celý. Miguel Sapochnik zatím točil jen krátké filmy a klipy, takže těžko říct, jestli svůj velký debut pojme jako psychologické drama nebo jako nové Minority Report. Každopádně obsazení nevypadá úplně špatně, i když představa Juda Lawa jako akčního hrdiny je poměrně divná. Téma je ale bezpochyby zajímavé.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.